خانه برنامه اخبار
اخبار آنلاین(کرونا)

اخبار آنلاین(کرونا)

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۴
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده آزادی
‏‏امروزه با وجود اتفاق های متنوعی از قبیل شیوع ویروس کرونا که در پیرامون ما رخ می دهد ، نیازمند یک برنامه ای هستیم که بتوانیم از طریق آن جدید ترین و به روزترین اخبار را دنبال کنیم.اگر دوست دارید در کوتاه‌ترین زمان از اخبار مورد علاقه خود در هر موضوعی با خبر شوید کافیست با ما همراه شوید تا از اخبار های لحظه ای مطلع شوید.
‏با امکانات جذاب این برنامه آشنا شوید:
‏🧬به روز ترین اخبار ویروس کرونا: به صورت کاملاً اختصاصی تمامی اخبار مربوط به ویروس کرونا درسراسر جهان را در اپلیکیشن قرار داده میشود تا از آن به صورت لحظه ای با خبر شوید.
‏🔺 خبرهای فوری و مهم : آخرین خبر، خبر فوری و مهم که در سطح ایران و جهان رخ می‌دهد را در لحظه به شما اعلان خواهد شد.
‏📝 دسته بندی : انواع مختلف از دسته بندی ها اعم از ویروس کرونا،ورزشی،اقتصادی،فرهنگی و هنری، فناوری و ارتباطات،سیاسی،حوادث در داخل اپلیکیشین قرار داده شده تا هر آنچه که مورد علاقه شماست در دسترستان باشد.
‏🎥 خبر های ویدئو : یک قسمت کاملاً جذاب برای نمایش خبرهای ویدیویی در این قسمت قرار گرفته شده تا با تماشای آنها درک بهتری از وقایع و خبرها داشته باشید.
‏📍 اخبار مورد علاقه : خیلی از ماها شاید یک خبری برایمان جالب و عجیب باشد و برای اینکه بتوانیم آن را مجدداً مشاهده کنیم، میتوانیم آن را در لیست مورد علاقه خود قرار دهیم تا هر زمان که خواستیم به آن دسترسی داشته باشیم.
‏امکانات اخبار آنلاین(کرونا):
‏مشاهده اخبار به صورت لحظه ای و آنلاین
‏خبر های اختصاصی ویروس کرونا
‏ارسال اعلان برای خبرهای مهم و فوری
‏دسته بندی های خبری متنوع
‏نمایش خبر ها به صورت ویدیوها
‏افزودن خبر به موارد مورد علاقه
‏اشتراک گذاری خبر ها به دوستان
‏ارسال نظر درباره هر خبر
‏‏بهبود عملکرد برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟