خانه بازی فکری
تیز مغز

تیز مغز

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده حمزه حوتی
‏‏یه مغزِ تیز، با تیز مغز :)
‏** نمودار های بررسی عملکرد ذهن هم در برنامه قرار گرفت**
‏تکنولوژی های جدید با وجود همه ی تاثیرات مفیدی که در زندگی ما دارند، یه سری تاثیرات نه چندان مفید هم روی ما انسان ها گذاشته اند که البته در این قضیه خودمون هم بی تقصیر نیستیم!
‏مثلا استفاده ی بیش از حد از این تکنولوژی ها باعث شده کمتر از مغزمون که قابلیت های باور نکردنی داره استفاده کنیم.
‏از طرفی همین تکنولوژی هایی که بهشون وابسته شدیم می تونن وارد صحنه بشن و عملکرد مغزمون رو بالا ببرند.
‏ما هم حاصل تحقیقات دانشمندان ژاپنی برای حفظ سلامت ذهن و جلوگیری از آلزایمر رو در قالب برنامه تیز مغز به شما ارائه می کنیم.
‏طبق این تحقیقات، انجام محاسبات ساده با سرعت بالا بیشترین تحرک و فعالیت را در مغز ایجاد می کند. (تصاویر اسکن شده از عملکرد مغز در حین انجام فعالیت های مختلف درون نرم افزار قرار دارد)
‏از این رو صد محاسبه ی ساده برای تمرینات روزانه در نظر گرفته شده و همچنین آزمون حفظ لغت و آزمون استروپ در پایان هر هفته باعث میشه که عملکردتون رو پس از انجام تمرینات روزانه در نمودار های مربوط به اون ببینید و روند رو به رشدتون رو هفته به هفته و روز به روز در نمودار مربوط به هر آزمون مشاهده کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟