خانه برنامه امور مالی
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده صرافی سفیر
‏‏شرکت تضامنی دکتر محمدزاغی و شرکاء دارای مجوز رسمی تاسیس صرافی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با حدود19 سال تجربه در زمینه خدمات ارزی و دارای مجوز رسمی از کشور استرالیا و همچنین مجوز رسمی western union و تاسیس بیش از 25 شعبه در سرتاسر دنیا(استرالیا، انگلستان، کانادا ، دانمارک ، آلمان ، هلند ، یونان ، آمریکا ، سوئد ، ترکیه ، دبی ، عراق ، یونان ، بحرین ، سوریه ، لبنان ، عربستان ، اردن ، مصر و...) با سابقه درخشان خود و آینده روشن ، افتخار خدمت رسانی به مشتریان محترم باشد. لذا به منظور ایجاد تنوع بیشتر در خدمات ارزی و پاسخگویی به نیاز گوناگون،تلاش گسترده ای را در جهت توسعه خدمات خود به عمل آورده است ودر این راستا نرم افزار فوق را در اختیار مخاطبین محترم قرار داده است.پیروز باشید
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟