خانه بازی هیجانی
Mobfish Hunter

Mobfish Hunter

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
تعداد دانلود۴۰۰
سازنده Appxplore (iCandy)
نسخه۳.۹.۵
حجم۶۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۶/۲۶
‏‏بازی اندروید Mobfish Hunter یک بازی سرگرم کننده و اکشن فانتزی میباشد در این بازی اندرویدی در سال ۲۰۲۰ که بشر بر تمام عناصر زمین احاطه پیدا کرده است آلودگی فجیع و خطرناکی،اقیانوسها را فرا گرفته است و ماهی ها دچار جهش ژنتیکی شده اند و ماهی های متحرک و شکارچی پدید آمده اند.با این ماهیان شرور مبارزه کنید و با به دام انداختم آنها،اقیانوس را از وجود آنها پاک کنید.با انواع ترفندهای ماهیگیری و قلاب های مختلف به همراه اسلحه های متنوع برای نابودی ماهیان شرور تلاش کنید و با شکار آنها به یک شکارچی قهرمان تبدیل شوید.

‏در بازی اندروید Mobfish Hunter در هر منطقه از اقیانوس با انواع متفاوتی از ماهیان شرور روبرو شوید و در چالش های خطرناک آنها را شکار کنید.در ۱۱۰ مرحله مختلف اقیانوس را از وجود ماهیان بزرگ و شرور پاک کنید و با ۹ اسلحه مختلف و قدرتمند آنها را به دام اندازید.۶۰ افزایش دهنده قدرت را استفاده کنیدو با استفاده ترکیبی از آنها بیش از ۵۰ هزار افزایش دهنده قدرت بسازید و ماهیان شرور را نابود کنید.در عمق های مختلف اقیانوس در آبهای تیره و شفاف انواع مختلف ماهی های شرور را پیدا کنید و با اسلحه ها آنها را نابود کنید.با شکار ماهی ها مجموعه خود را از ماهیان شرور کامل کنید و جوایز ویژه به دست آورید.گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی ارائه شده است و وجود کاراکترهای متنوع از ماهی ها در لوکیشنهای متنوع و رنگارنگ،تجربه ای بینظیر از بازی های اکشن فانتزی به کاربران میدهد.

‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Mobfish Hunter:

‏– بازی سرگرم کننده و اکشن فانتزی جذاب

‏– آلوده شدن اقیانوسها در سال ۲۰۲۰

‏– ایجاد جهش های ژنتیکی در ماهیان

‏– به وجود آمدن ماهی های شرور در اقیانوس

‏– به دام انداختن و شکار ماهیان شرور و نابودی آنها

‏– جست و جوی اقیانوس برای پیدا کردن ماهی های شرور

‏– شکار ماهی های شرور در ۱۱۰ مرحله مختلف

‏– شکار ماهیان با ۹ اسلحه مختلف و قدرتمند

‏– استفاده از ۶۰ افزایش دهنده قدرت

‏– ساخت ۵۰ هزار افزایش دهنده قدرت ترکیبی

‏– جمع آوری مجموعه ای از ماهیان شرور

‏– دارای لوکیشنهای متنوع و رنگارنگ با گرافیک عالی

‏– دارای کاراکترهای متنوع از ماهی ها
v3.9.4
- Bugs fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟