خانه برنامه شخصی سازی
Mysteria-APUS Launcher theme

Mysteria-APUS Launcher theme

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده CoolAppPub
‏‏تم زیبا و رایگان برای لانچر های APUS
‏این تم ها توسط تیم APUS طراحی و ساخته شده اند . برای استفاده از این تم حتما باید از لانچر APUS استفاده کنید . این تم شامل تصویر زمینه های متعدد و مختلف می باشد که برای هر سلیقه ای مناسب است . با استفاده از این تم می توانید گوشی خود را بهتر شخصی سازی کنید .
‏☆ معرفی :
‏_ این تم رایگان فقط برای لانچر APUS تولید شده است . برای تنظیم تم شما باید ابتدا به تنظیمات لانچر APUS مراجعه کنید و سپس این تم را انتخاب کنید .‌
‏_ با نصب این لانچر می توانید تم های مختلفی را برای آن اعمال کنید .
‏_ با مراجعه به تنظیمات لانچر APUS تم دلخواه خود را انتخاب کنید .
‏☆ معرفی APUS Launcher
‏لانچر APUS یک از سبک ترین و برترین لانچر های اندروید می باشد . این لانچر از سرعت بالایی برخوردار است . تا کنون برای این لانچر بیش از ۱۰۰۰۰ هزار تم تولید شده است . اگر از ظاهر گوشی خود خسته شده اید می توانید این لانچر را نصب کنید . لانچر APUS سرعت گوشی شما را بالا می برد . با این لانچر هیچ خبری را از دست نخواهید داد . همین حالا APUS را دانلود کنید و سرعت گوشی خود را بالا ببرید .
‏با نظر دادن از ما حمایت کنید .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟