خانه بازی تفننی
تعداد دانلود۶۰ هزار
امتیاز۲.۹
تعداد نظرات۱۸۲
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده آراتل آفتاب
‏‏با دانلود بازی رقابتی آرکیدیوم در گوشی همراه خود، می‌توانید از 9 بازی فکری در 1 بازی لذت ببرید و علاوه بر تک‌نفره بازی کردن، به صورت آنلاین با دیگران نیز به رقابت بپردازید و رتبه و امتیاز کسب کنید.
‏با انجام چالش‌هایی در سطوح مختلف، می‌توانید سکه‌ها و امتیازتان را افزایش دهید. همچنین از طریق شرکت در رقابت‌های ماهانه‌ی آرکیدیوم و آرکیدپارتی‌ها نیز امکان رقابت در بالاترین سطح آرکیدیوم برای شما فراهم خواهد شد.
‏آرکیدیوم علاوه بر سرگرمی، هوش شما را هم تقویت خواهد کرد چرا که بازی‌ها و مسابقات آنلاین فکری‌اش، مستقیما نیازمند سرعت عمل در تصمیم‌گیری، دقت و هوش بصری هستند.
‏کافی‌ست بلافاصله بعد از ورود به آرکیدیوم و پس از لمس دکمه‌ی شروع چالش، تعداد سکه‌ای که می‌خواهید برای بازی خرج کنید و سطح بازی را انتخاب کنید و پس از آن، با رقیبی که آرکیدیوم برای‌تان پیدا کرده، بازی کنید. هر چالش متشکل از چند بازی متفاوت است که به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند. همچنین آرکیدیوم امکانی را فراهم کرده تا بتوانید لیستی از دوستان داشته باشید و هر زمان که خواستید به چالش دعوت‌شان کنید و بین دوستان‌تان به رقابت بپردازید.
‏‏بهبود عملکرد انیمیشن بازی ها
‏اعمال برخی تغییرات ظاهری در برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟