خانه بازی ایفای نقش
آی جی آی ۲

آی جی آی ۲

تعداد دانلود۲۰۰
امتیاز۱.۹
تعداد نظرات۱۰
حجم۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ایفای نقش
سازنده خیام معروفی
‏‏‏‏گروه برنامه سازی عصر بازی با افتخار تقدیم میکند
‏‏برای اولین بار توسط گروه ما در مایکت
‏‏• آی جی آی ۲ : سلاح های کد شده
‏‏با بازی زیبای آی جی آی ۲ : سلاح های کد شده در خدمت شما دوستان عزیز هستیم .
‏‏بدون شک این بازی زیبا رو در کنسولهای مختلف و پی سی رو چندین بار و چندین ساعت انجام دادید و از کیفیت و مراحل زیبای آن لذت بردید. یا هم تازه با این بازی اشنا شده‌اید و میخواید این بازی زیبا رو انجام بدید.
‏‏
‏‏خب داستانش چیه؟
‏‏داستان نسخه دوم این بازی بسیار مفصل است.از آن جایی شروع می شود که جونز پس از اتمام آی جی آی 1 به خاطر این که شرکت igi دیگر ماموریتی برای او ندارد به SAS انگلستان میرود و برای وایت فیلیپ و روبرت کوئست ماموریت انجام میدهد وایت فیلیپ به emp چیپ ها و اسناد آبی نیاز دارد زیرا میخواهد آن ها را با ژنرال هوکسینگ معامله کند. از آن جایی که این تجهیزات(توسط جونز به دستور فیلیپ) از روسیه سرقت شده است با کار های ژنرال جنگ جهانی سوم آغاز می شود و شرکت IGI می خواهد مانع این کار شود ولی به جونز نیاز دارد.
‏‏جونز از مرحله 1تا6 برای روبرت و فیلیپ کار میکند و پس از مرحله 6 روبرت جونز را از هواپیما به پایین پرت میکند سپس در مرحله 7 همانطور که بیهوش روی زمین افتاده با ندای آنی 'جونز آر یو در جونز' به هوش می آید و از مرز رد میشود و از مرحله 8 تا 12 اموال یاک پری بوی را به او باز گردانده و زابل سعید رابط روبرت را به قتل میرساند سپس در مرحله 13 خود روبرت را به قتل میرساند.در مرحله 14-15-16 سه مکان را مختل میکند و در مرحله 17 به سکرت ویپن لب میرود و در آنجا هوکسینگ فیلیپ را به قتل میرساند و همچنین جونز هوکسنیگ را.در مراحل 18 و 19 جونز موشک را به صورت ناقص و خراب به هوا میفرستد بدون سوخت کافی و قابلیت کنترل.سپس آنی به نجات جونز می آید و تمام.آن موشک برای شلیک به روسیه آماده شده بود چون ای ام پی و اسناد از روسیه دزدی شده بود.این داستان واقعی است.
‏‏رفع مشکلات گزارش شده از طرف کاربران
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟