خانه برنامه خرید
آتینو

آتینو

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۱۳
تعداد نظرات۶۱
سازنده آتینو
نسخه۱.۱.۷
حجم۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۲/۳۱
‏‏آتینو، لذت یک خرید خوب
‏خرید کن، امتیاز جمع کن و جایزه ات رو انتخاب کن
‏آتینو متناسب با موقعیتت، فروشگاه ها، کافه ها یا رستوران های امتیازی رو بهت نشون می ده و می تونی با خرید کردن از اونا، امتیاز قابل تبدیل به جایزه بگیری.
‏همچنین برخی از کافه ها و رستوران ها هم برای تکرار خرید ازشون، بهت جایزه می دن. به طور مثال کافیه فقط 5 بار از کافه الف خرید کنی تا یه کیک خوشمزه مهمون کافه الف باشی.
‏شیوه های جمع آوری امتیاز:
‏• خرید حضوری از فروشگاه های امتیازی . (در حال حاضر فقط برخی از مناطق تهران)
‏برخی از فروشگاه ها برای خرید، امتیاز ثابت می دهند که در این صورت باید بعد از خرید بلوتوث رو روشن کنی و گوشی خود را نزدیک دستگاه آتینوبیکن قرار دهی.
‏اما برخی دیگر از فروشگاه ها درصدی از مبلغ خرید را به عنوان امتیاز می دهند. برای این کار فقط کافیه در صفحه فروشگاه مورد نظر گزینه پرداخت وجه را بزنی و آنلاین پرداخت کنی.
‏• خرید از فروشگاه های آنلاین
‏آتینو فکر همه چی رو کرده. اگه نزدیک خونه شما فروشگاه امتیازی نیست، می تونی یه سر به قسمت ویژه های آنلاین بزنی و آنلاین از فروشگاه مد نظر خرید کنی و فاکتور اون رو برای آتینو ارسال کنی تا درصدی از مبلغ خریدت رو امتیاز بگیری.
‏• دعوت از دوستان
‏کد دعوتت رو به دوستانت بفرست تا با نصب برنامه توسط اونها امتیاز جمع کنی
‏• تماشای ویدئوهای تبلیغاتی
‏همچنین با تماشای آنلاین ویدئوهای تبلیغاتی می تونی به امتیازهای خودت اضافه کنی
‏‏اضافه شدن درگاه پرداخت آنلاین
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟