خانه بازی تفننی
کوچولوی نازم

کوچولوی نازم

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۸
حجم۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده آزادی
‏‏کوچولوی نازم یک بازی دخترانه برای دختر کوچولوهای نازم طراحی شده که شما میتونید چهره ' کوچولوی نازم ' را به هر نوعی که دوست داشته باشید تغییر دهید شما می توانید مدل موی سر، پیراهن، دامن، لباس، جوراب دخترانه ، کفش و منظره پس زمینه کوچولو و غیره را تغییر دهید. پس همانطوری که خودتان میخواهید تمام تغییرات را اعمال کنید و به کمک همین برنامه ازش عکس بگیرید و کوچولوی خودتون رو به دوستاتون نشون بدید و به اشتراک بذارید. امکانات: انواع لباس ، موی سر، کفش، پیراهن و جوراب و غیره ذخیره و به اشتراک گذاری تصاویر به تلفن تغییر تمام اعضای صورت و بدن تعداد قابل توجه انواع مدل های مختلف نحوه بازی: بر روی هر کلید اگر کلیک کنید همان جزء از اعضای بدن کوچولو تغییر میکنه و بعد میتونید ذخیره یا به اشتراک بذارید
‏‏رفع برخی مشکلات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟