خانه برنامه کاربردی
ریکاوری عکس های حذف شده

ریکاوری عکس های حذف شده

تعداد دانلود۴۸ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۹۳
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده آزادی
‏‏ریکاوری عکسهای حذف شده
‏این برنامه مخصوص ریکاوری عکس های حذف شده می باشد که در واقع بازیابی عکس های حذف شده بسیار دشوار است اما ما آن را برای شما ساده و آسان کرده ایم .
‏ما یکی از امن ترین ابزارهای بازیابی عکس را نسبت به سایرین در نظر گرفته ایم زیرا اکثر مردم نمی دانند چگونه عکس حذف شده را از گالری تلفن بازیابی کنند به همین دلیل است که ما یک برنامه بسیار ویژه برای بازیابی عکسهای حذف شده را به صورت کاملا رایگان برای شما مهیا کرده ایم و میتوان گفت که این برنامه برای بازیابی عکسهای حذف شده موقت و دائمی کاملا کاربرد دارد.
‏رابط کاربری این برنامه بسیار آسان است. برای ریکاوری عکسهای حذف شده فقط کافیست بر روی دکمه 'جستجو' کلیک کنید و چند دقیقه صبر داشته باشید زیرا با استفاده از یک اسکن عمیق تمام تصاویر شما بازیابی می شود. سپس بعد از اتمام ریکاوری شما میتوانید عکس دلخواه خود را انتخاب کنید و آنها را تنها با یک کلیک ریکاوری کنید.
‏اگر به دنبال عکسهای ریکاوری شده میگردید نگران نباشید زیرا ما به این موضوع هم فکر کرده ایم ، کافیست بر روی دکمه 'بازیابی شده ها' کلیک کنید تا تمامی عکسهای ریکاوری شده را مشاهده نمائید.
‏و در نهایت بعد از اتمام این روند ساده میتوانید عکسهای بازیابی شده را در گالری خود مشاهده کنید.
‏لطفاً با اشتراک گذاری و ارسال نظرات ما را حمایت کنید.
‏‏بهبود عملکرد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟