خانه برنامه کاربردی
بارولاین (رانندگان)

بارولاین (رانندگان)

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده بارولاین
‏‏بارولاین بازارگاه اینترنتی اعلام بار، حمل بار و نسل جدید حمل و ‎نقل جاده ‎ای است که صاحبان بار و باربری ها را به صورت مستقیم به رانندگان ناوگان حمل بار متصل می کند.
‏رانندگان محترم ناوگان حمل بار به وسیله اپلیکیشن بارولاین می توانند از تمام نقاط ایران متناسب با نوع ماشین خود بارهای مختلف را مشاهده و به انتخاب خود برای حمل بار اعلام آمادگی کنند.
‏از مزایای بارولاین برای رانندگان می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • نمایش اعلام بار: رانندگان می توانند بر اساس مقاصد مورد علاقه خودشان از قسمت اعلام بار، بار مورد نظر خود را انتخاب نمایند.
  • ذخیره‎ بارهای حمل شده: بارهای حمل شده در تاریخچه بار ذخیره می گردند و رانندگان می توانند برای پیگیری های بعدی از آن استفاده کنند
  • ذخیره تمامی اسناد حمل مانند بارنامه، معرفی‎نامه، حواله انبار، قبض باسکول و رسید حمل بار برای همیشه در تاریخچه بارهای حمل شده
  • کیف پول الکترونیک
‏‏امکان دریافت اعلان‎‎ های بارولاین 
‏رفع باگ و بهبود عملکرد برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟