خانه برنامه آموزشی
آموزش کامل اینستاگرام

آموزش کامل اینستاگرام

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده M P
‏‏اینستاگرام در سال های اخیر رشد فوق العاده ای در جذب کاربران به خود داشته و توانسته تا در کشورهای بسیاری از جمله ایران ، به محبوب ترین شبکه ی اجتماعی تبدیل شود. امروز در مقاله ای اختصاصی، به آموزش تمامی بخش ها، ترفندها و ابزارهای موجود در اینستاگرام خواهیم پرداخت .
‏در هنگام نگارش این متن اینستاگرام در نسخه ی ဂဂ به سر میبرد و در ط ی این مسیر کم وکاستیهای بسیاری را برط رف و امکانات بیشتری را نیز به خود اضافه کرده است که از جدیدترین این تغییرات میتوان به امکان استفاده ی همزمان از چند اکانت اشاره کرد. در ادامه به معرفی بخش های این اپلیکیشن و ترفندهای مربوط ه میپردازیم .
‏شما در این برنامه کار کردن کامل با اینستاگرام را یاد خواهید گرفت و پس از مطالعه ی این برنامه به یک شاخ !! در اینستاگرام تبدیل خواهید شد!
‏تمامی آموزش های ارائه شده به همراه عکس میباشند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟