خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Battery Lifespan Extender

Battery Lifespan Extender

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Dominik Nožka
‏‏Battery Lifespan Extender به شما کمک می کنه که بهترین شرایط رو در زمان طولانی برای باتری تون فراهم کنید
‏باتری های مدرن در شرایطی که دما زیاد یا کم می شود به خوبی کار نمی کنند
‏از موقعی که شروع می کنید به کار کردن با دستگاه تا شارژ باتری تمام بشه یا موقعی که باتری رو شارژ می کنید تا ۱۰۰ درصد . زمانی که باتری تون شروع به داغ شدن یا سرد شدن بکنه نرم افزار ما به شما پیام میده تا باتری تون سرد یا خنک کنید تا موجب از دست نرفتن شارژ و عمر باتری تون بشه ...
‏همین طور به شمار اجازه میده که باتری تون کاملا تخیله شارژ و شارژ بشه که تاثیر بسزایی در عمر باتری دارد
‏محدودیت های شارژ :
‏شارژ تا ۱۰۰ درصد یا تخلیه عمیق شارژ تا ۰ درصد.
‏اگرشما 'Max limit' را انتخاب کنید هنگامی که باتری تون کامل شارژ شد بهتون پیام میده تا شارژر را جدا کنید. همچنین با انتخاب 'Min limit' به شما برای شارژ کردن دستگاه پیام میده. شارژ کردن تا ۱۰۰ درصد باتری یا تخلیه شارژ تا ۰ درصد موجب افزایش عمر باتری می شود .
‏محافظت دمایی
‏محافظت از عمر باتری :
‏شامل سنجش میزان شارژ دهی باتری از تحقیقات تولید کننده که حرارت در هنگام شارژ یا تخیله شارژ چه تاثیری بر باتری تون داره .
‏مشخصات باتری :
‏نرم افزار ما بهتون ملاحظاتی از سطح شارژ باتری و دما باتری و همچنین اطلاعاتی در مورد ولتاژ سالم و دما بهتون میده که موجب میشه که باتری تون در بهترین شرایط قرار بگیره .
- New settings: Do not disturb at night mode, more ringtones and options
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟