خانه بازی تفننی
The Elder Scrolls: Legends

The Elder Scrolls: Legends

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۲۴
حجم۱.۷ گیگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Bethesda Softworks LLC
‏‏بازی حاضر یک بازی استراتژیک و کارتی بر اساس دنیا و شخصیت های بازی معروف Elder Scrolls بوده که جوایز متعددی رو هم از آن خود کرده. با استفاده از اژدها ها و شخصیت های محبوب دنیای Skyrim می تونید ساعت های متمادی بازی کنید و از حالت های مختلف بازی لذت ببرید.
‏**برای خودتون بازی کنید**
‏در حالت داستانی (Story Mode) می تونید ساعت ها به تنهایی بازی کنید و کارت ها، دسته ها و پک های مختلف بازی رو کشف کنید. یا این که یه دسته کارت انتخاب کنید و با حریفی که خود سیستم بازی هست رقابت کنید.
‏**با دیگران بازی کنید**
‏دسته های کارت خودتون رو بردارید و با دوستانتون یا رقبای آنلاین رقابت کنید. یا این که به طور شانسی یه دسته کارت از بازی بگیرید و با رقبای آنلاینی که اونا هم همین کار رو کردن رقابت کنید.
‏**نحوه ی مبارزه ی خودتون رو انتخاب کنید**
‏گیم پلی بازی به شما امکان این رو می ده که یه حالتی از بازی رو انتخاب کنید که لاین های مختلفی داره و شما می تونید قدرت استراتژی خوتون رو بهبود بدید.
‏**سطح خودتون رو بالا ببرید**
‏شما می تونید کارت های خودتون رو با برنده شدن در بازی هایی که با اون کارت ها برنده شدید ارتقا بدید. سطح کارتاتون رو بالا ببرید تا دسته های کارتتون بهبود پیدا کنن. این کار باعث می شه که انعطاف بیشتری در بازی ها داشته باشید و مطابق نیازتون کارت ها رو انتخاب کنید.
‏‏آخرین نسخه ی Elder Scrolls: Legends آمد!
‏این نسخه شامل بروز رسانی های امنیتی است تا از پایداری بازی در بلند مدت اطمینان حاصل شود.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟