خانه برنامه سیر و سفر
پانسیون

پانسیون

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده آوای همراه
نسخه۱۳۹۶.۰۷.۱۰
حجم۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۷/۱۵
‏‏پیدا کردن بهترین پانسیون با بودجه محدود و امکانات مناسب همیشه یکی از دغدغه های اصلی ساکنان خوابگاه ها بوده؛ چه بهتر که انتخاب خوابگاه بر اساس نظرات کاربران قبلی، بر مبنای موقعیت جغرافیایی و بر اساس بودجه شما باشد.
‏اگر شما هم برای پیدا کردن پانسیون دچار مشکل هستید، می توانید از طریق این اپلیکیشن نزدیک ترین خوابگاه های دخترانه و پسرانه دارای مجوز را پیدا کرده و اطلاعات مورد نیاز درباره هر کدام از خوابگاه را به دست بیاورید.
‏در این نسخه از اپلیکیشن «پانسیون» تنها خوابگاه های دارای مجوز در محدوده شهر تهران حضور دارند که در آن اطلاعات تماس، جانمایی روی نقشه، مشخصات، ویژگی ها و سایر اطلاعات پانسیون های پایتخت برای شما گردآوری شده است.
‏اپلیکیشن «پانسیون» بخشی از پروژه «بزنیم بیرون» به شمار می رود که از داده های این پرتال قدرت گرفته و در جهت تکمیل بانک اطلاعاتی حوزه گردشگری و اوقات فراغت کشور گام بر می دارد.
‏‏بارگذاری اولیه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟