خانه برنامه سیر و سفر
برج های ایران

برج های ایران

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده آوای همراه
نسخه۱۳۹۶.۱۱.۰۸
حجم۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۱۱/۰۹
‏‏برج های تاریخی و فرهنگی ایران بر اساس ساختار و کارکرد خود دارای انواع متفاوتی هستند؛ از برج های دیدبانی، آتشکده، میل راهنما، تیراندازی، رصد آسمان و مرزبندی گرفته تا برج هایی که برای نماد قدرت نمایی و یا نماد شهری بنا شده اند. ما در اپلیکیشن «برج های ایران» سعی کردیم تا به معرفی برج های تاریخی کشور ویژه علاقه مندان به میراث فرهنگی بپردازیم تا گامی در جهت معرفی و حفظ آثار باستانی ایران عزیز برداشته شود.
‏از یاد نبریم که برج های تاریخی و فرهنگی می توانند به عنوان جاذبه های انسان ساز، منجر به جذب گردشگران به مقاصد گردشگری شوند؛ از این رو معرفی و مرمت برج های تاریخی کشور می تواند اقتصاد جوامع محلی و روستاهای هدف گردشگری را شکوفا کند.
‏اپلیکیشن «برج های ایران» بخشی از پروژه «بزنیم بیرون» به شمار می رود که از داده های این پرتال قدرت گرفته و در جهت تکمیل بانک اطلاعاتی حوزه گردشگری و اوقات فراغت کشور گام بر می دارد.
‏‏به روزرسانی 8 بهمن ماه 96
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟