استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Real eFootball Kick Soccer Mobile Goal League 2021

Real eFootball Kick Soccer Mobile Goal League 2021

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۰۵
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۳۶
حجم۴۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Billion Game
‏‏Real EFootball Kick Soccer Mobile Goal League 2021 بهترین سرگرمی فوتبال با ضربات فوتبال با بازی تیم های سریع است. ایده آل ایجاد یک هدف که دروازه بان متوقف نمی شود. بهترین تیم ها را مدیریت کنید و آنها را به سمت قهرمانی فوتبال رایگان در سال 2021 هدایت کنید. از بازی توپ پنالتی در استادیوم فوتبال جهان گل رایگان دریافت کنید. تیم فوتبال برتر شما برای برنده شدن در مسابقه از بازیکن حریف تمرین می کند. تجربه جدید گیم پلی، محیط خیره کننده، گرافیک، انیمیشن روان و کنترل ساده بازیکنان قهرمان فوتبال.
‏انتظار به پایان رسید!! لیگ eFootball به قهرمانان واقعی فوتبال ضربه می زند. مسابقه فوتبال جهانی اینجا و بهتر از همیشه. در بازی فوتبال، بازی فوتبال را زمانی تغییر دهید که در همان دو ضربه آزاد یک گل دوگانه دریافت کنید. لیگ دیوانه فوتبال برتر با لیگ برتر حرفه ای تا ضربات نامحدود بازی فوتبال 2021. لیگ مدافع عنوان قهرمانی دومین گل متوالی را در لیگ 2021 امتحان کرد. شما به اولین بازیکن حرفه ای فوتبال در جهان تبدیل می شوید که در زمان مسابقه از ضربه پنالتی گل به دست می آورید. برای بردن جام فوتبال، تیم حریف را در لیگ قهرمانان شکست دهید. همه بازیکنان تیم فوتبال را در بازی پلی آف فوتبال لیگ انگلیس در سال 2021 آماده می کنند.
‏دریم فورس از فصل جدید لیگ با بازیکنی با کیفیت بالا لذت ببرید تا فینال فوتبال را برنده شوید. ضربه زدن به هدف موبایل برنده رویایی. شانسی که به شما داده می شود ستاره شدن، قهرمان فوتبال شوید و از حمایت کامل جمعیت در مرحله یک چهارم نهایی برای پیروزی در بازی آخر لیگ برخوردار شوید. لیگ گل زیبا را به روشی بهتر و سریعتر تجربه لیگ فوتبال رویایی رایگان را در بهترین بازی های سرگرم کننده فوتبال 2021 بازی کنید. این لیگ اعتیاد آور و یکی از شدیدترین گل ها در امتیاز زنده بازی با توپ است. نشان دادن مهارت مدیر برای حرکت دادن توپ به موقع در اطراف بازیکن حریف و پاس دادن به بازیکن آزاد با ضربه رویایی توپ. سعی نکنید در مسابقه تقلب کنید تا با سر ضربه بزنید یا بازیکن دیگری را در مسابقه فانتزی فوتبال فوتبال هل دهید.
‏ ویژگی Real eFootball Kick Soccer Mobile Goal League 2021
‏pes Premier League 2019
‏جلوگیری از خطا در طول مسابقه
‏پنالتی برای دروازه بان
‏فوتبال هم تیمی بازیکنان
‏از دانلود رایگان فوتبال واقعی لذت ببرید
‏رکورد امتیاز جدید با ضربه شکوه
‏ضربه درخشان با صدای واقعی
‏چالش ضربه تاکتیکی کلینچ فوتبال
‏ br> گیم پلی فوق العاده

نظرات و امتیاز ها

۳۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر بنیامین رمضانی
٢٢ بهمن ١٤٠١

بد ترین بازی اینه از نظره من نسب نکنید چون ماله من بالا نمیاد💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒🐒

میپسندم۷۱ نمیپسندم۵۳
عکس کاربر PARSA
٣٠ دی ١٤٠١

خیلی خیلی بده اصلا نصب نکنید هم توی بازی نمیره و هم اینترنت می خوره

میپسندم۱۰۶ نمیپسندم۵۲
عکس کاربر gfugtj
٢٠ شهریور ١٤٠٢

به نظر من این بازی خیلی بده سازندش خیلی بده که این برنامه رو ساخته

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده