خانه برنامه آموزشی

اصول برنامه نویسی

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۸۰۰
سازنده BistSazan
نسخهv۱.۰
حجم۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۵/۰۸/۲۰
‏‏این برنامه شما را برای شروع یادگیری یک زبان برنامه نویسی و یا فراگیری اصول طراحی سایت یا اپلیکیشن موبایل به خوبی آماده میسازد.
‏در تألیف این دوره سعی گردیده که تا حد ممکن از کلی گویی پرهیز کرده و با زبانی ساده و غیر فنی، مباحث مربوط به اصول برنامه نویسی به افراد مبتدی منتقل گردد.
‏آنچه در پایان این آموزش ها به دست خواهید آورد، شناخت دقیقی از تاریخچه ی اولین زبان‌های برنامه نویسی و اولین برنامه نویسان دنیا، آشنایی با تفاوت‌های زبان‌های برنامه نویسی مختلف، سبک های گوناگون برنامه نویسی و همچنین آشنایی با مسائلی همچون الگوریتم، فلوچارت، برنامه نویسی شیئ گرا و سایر حوزه های مربوطه می باشد.


‏سطح دوره:
‏سطح این دوره کاملاً مقدماتی بوده و برای کاربرانی طراحی شده است که هیچ گونه تجربه برنامه نویسی ندارند.

‏پیش نیازها:
‏این دوره هیچ گونه پیش نیازی ندارد.

‏در عصر حاضر، یادگیری اصول برنامه نویسی به عنوان یکی از اصلی‌ترین دغدغه های سیستم‌های آموزشی کشورهای تراز اول دنیا مبدل شده است و دلیل مهم انگاشتن چنین مهارتی توسط این کشورها، نیاز رو به رشد جامعه به این مهارت بسیار کاربردی می‌باشد به طوری که گفته می‌شود تا چند سال آینده، دانشگاه‌ها صرفاً بخش اندکی از نیاز بازار کار به برنامه نویسان را پوشش خواهند داد.
‏این برنامه آموزشی برای افراد مبتدی که علاقمند به یادگیری اصول برنامه نویسی، آشنایی با تاریخچه ی این علم و همچنین آشنایی با زبان‌های برنامه نویسی مختلف می‌باشند مفید است.

‏چرا باید برنامه نویسی یاد بگیریم؟
‏بدون شک عنوانی که می توان برای عصر حاضر در نظر گرفت عصر تکنولوژی است و شاهد چنین ادعایی هم این است که در عصر کنونی، تکنولوژی در تمامی جنبه های زندگی ما از حریم خصوصی گرفته تا محیط کار و … رخنه کرده است. در مورد تأثیرات زیاد تکنولوژی در بهبود زندگی بشری جای هیچ گونه بحثی نیست اما در عین حال بایستی بررسی کنیم و ببینیم که به چه شکل می توانیم نسل جدیدمان را از مصرف کننده تکنولوژی به تولید کننده آن مبدل سازیم.
‏به عبارت دیگر، مادامی که نسل جدیدمان صرفاً از کامپیوتر، لپ تاپ و غیره برای بازی، چت کردن و … استفاده می کنند، به هیچ وجه نمی توان ایشان را کاربران عصر تکنولوژی نامید بلکه ایشان صرفاً مصرف کننده تکنولوژی هستند. در مقابل، کاربرانی را واقعاً می توان انسان های عصر تکنولوژی نامید که با استفاده از ابزارهایی که در دسترس دارند بتوانند به ایجاد نوآوری پرداخته، از تکنولوژی برای یادگیری بیشتر استفاده کنند و در یک کلام تبدیل به افرادی شوند که قادر می گردند عنان تکنولوژی را در دست گیرند و برنامه نویسی هم یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که ما را در این توانمندی سازی یاری می رساند.
‏تمامی فناوری هایی که در محیط پیرامون خود مشاهده می کنیم یک نقطه مشترک دارند و آن هم این که توسط شرکت، گروه و یا حتی فردی کدنویسی شده اند.

تغییرات در نسخه جدید

‏‏بهبود رابط کاربری

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟