خانه برنامه آموزشی
لینگلیش، یادگیری انگلیسی با داستان

لینگلیش، یادگیری انگلیسی با داستان

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۵
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه نرم افزاری بیتالون
‏‏با لینگلیش می‌تونم:
‏• محتوای آموزشی جذاب صوتی و متنی رو به صورت هدفمند دریافت ‌کنم.
‏• به طور همزمان مهارت‌های listening و reading رو تقویت کنم.
‏• در انتهای هر بخش نکات گرامری و لغات مهم رو با تمرین در ذهن تثبیت کنم.
‏• بعد از reading با تست True / False آموخته‌هامو محک بزنم.
‏• با تمرینات بازی گونه‌ی Matching و put in order گرامر رو به سادگی فرابگیرم.
‏«یادگیری انگلیسی مثل زبان مادری» شعار نیست، بلکه حاصل طراحی یک متد آموزشی همه جانبه توسط یک تیم حرفه‌ای متشکل از برترین‌های آموزش زبان انگلیسی هست. اپلیکیشن Linglish به جای استفاده از الگوی سنتی گرامر/ لغت محور که در اکثر اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی به کار میره، اقدام به ساخت یک محیط مجازی بومی گویشوری انگلیسی کرده و در خلال داستان‌ها، خواندنی‌ها و شنیدنی‌های جذاب و تمرین‌های رقابتی، به طور همزمان،تمام مهارت‌های کاربران رو تقویت میکنه. نکته‌ی منحصر به فرد دیگه ای که درباره‌ی linglish وجود داره اینه که کاربران با هر سطحی از دانش زبانی میتونن وارد این اپ بشن و با پیگیری مستمر درسنامه‌ها به سطح مطلوب ‌Advanced برسن.
‏تولید محتوای این اپلیکیشن توسط گروه نرم افزار بیتالون و به سرپرستی «مسعود معتمدی نیا» فارغ التحصیل رشته آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تهران انجام گرفته است.
‏منابع: Introductory Steps to Understanding, By L.A.Hill, Oxford University Press
‏‏رفع مشکلات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟