خانه برنامه آموزشی
آزمون زبان - آزمونهای MSRT و MHLE و UTEPT

آزمون زبان - آزمونهای MSRT و MHLE و UTEPT

تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۷
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه نرم افزاری بیتالون
‏‏گزیده‌ای از امکانات آزمون زبان:
  • ایجاد آمادگی برای شرکت در آزمون‌های MSRT و MHLE

  • ارائه‌ی پرتکرارترین ومفید ترین واژگان آزمون MSRT و MHLE

  • تقویت مهارت تست‌زنی در گرامر و واژگان انگلیسی

  • آشنایی با رایج‌ترین خطاهای داوطلبان در قالب تست و پاسخ تشریحی

  • ارائه‌ی درسنامه‌های گرامری در قالب پاسخ‌های تشریحی به تست‌ها
    قبولی در آزمونMSRT و MHLE برای شما هم به چالشی بزرگ تبدیل شده؟ باید بدانید شما تنها نیستید! طبق گفته مدیرکل بورس و دانشجویان خارج از کشور وزارت علوم تنها ۲۰ درصد از داوطلبان آزمون MSRT در هر دوره، نمره‌ی قبولی را کسب می‌کنند! به این دلیل که فضای آزمون ‌های MSRT و MHLE هنوز تا حدود زیادی برای دانشجویان و داوطلبان ناشناخته است و آمادگی شرکت در این آزمون‌ها تنها با مطالعه‌ی منابع، حاصل نمی‌شود. اپلیکیشن آزمون MSRT و MHLE، با متد آموزشی برترین اساتید زبان انگلیسی سطح کشور مهم‌ترین و پرکاربردترین نکات گرامری و واژگان زبان انگلیسی که در ادوار مختلف بیشترین اشتباه داوطلبان در این زمینه بوده را گردآوری نموده و در قالب تست‌هایی با پاسخ تشریحی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با این روش داوطلبان میزان تسلط خود به مهارت‌های گرامر و واژگان را محک زده و همچنین در حین تست زنی، مهارت گرامر را تقویت نموده و با خطاهای رایج آزمون‌های MSRT و MHLE آشنا می‌شوند.
    محتوای این اپلیکیشن توسط مسعود معتمدی نیا، رتبه ۵ کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۲ و فارغ التحصیل رشته آموزش زبان از دانشگاه تهران گردآوری شده است.
‏‏اضافه شدن دروس واژگان 
‏اضافه شدن کامنت برای پاسخ آزمونها 
‏بهبود رابط کاربری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟