خانه برنامه سرگرمی
هم‌داستان

هم‌داستان

قصه، کارتون، بازی و...

تعداد دانلود۳۱ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۲۵
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده بلوط سیاه
‏‏قصه‌های صوتی برای فرزندان دلبند شما
‏آیا شما هم با خواباندن کودکان خود مشکل دارید و فرزند شما شب‎ها با بهانه‌های مختلف مانند آب‌خوردن، ترس از تاریکی یا تماشای سریالی که مناسب سن‌شان نیست، سعی در بیدار ماندن دارد؟
‏بهترین راه این است که خوابیدن را برای کودک خود لذت‌بخش کنید.
‏اپلیکیشن قصه‌گوی هم‌داستان، این بستر را برای شما فراهم کرده است تا فرزندان دلبند شما برای رفتن به خوابی شیرین، اشتیاق داشته باشند.
‏· ده‌ها قصه‌ی جذاب و گوناگون، شامل عناوین مشهور جهان، قصه‌های اصیل ایرانی و داستان‌های پندآموز برای تمام رده‌های سنی، که همگی توسط نویسندگان اختصاصی به نگارش در آمده است.
‏· مجموعه‌ی هم‌داستان همواره تلاش کرده است قصه‌های خود را مطابق با فرهنگ و آداب اصیل ایرانی، و با هدف آموزش نکات اخلاقی و تربیتی این قشر حساس جامعه، تهیه و ارئه نماید.
‏· فایل صوتی قصه‌ها، در استودیوی اختصاصی هم‌داستان اجرا و تنظیم گردیده است.
‏· تصاویر مربوط به هر قصه، منطبق با مفهوم و محتوای آن طراحی شده است.
‏· هر شب با قصه‌های جدید، مهمان خانه‌های شما خواهیم بود.
‏· می‌توانید به محض پخش قصه، آن را گوش دهید و نیاز نیست منتظر دانلود کامل آن بمانید.
‏· برای استفاده از هم‌داستان، لازم نیست همیشه اینترنت داشته باشید!
‏· هم‌داستان در مورد هر قصه از شما نظر سنجی خواهد کرد و از دیدگاه‌های شما در بهبود و گسترش اهداف خود، و جلب رضایت کاربران عزیز استفاده می‌نماید.
‏· حالت شب و روز، امکان پخش صدای قصه حتی در حالت خاموشی صفحه‌ی موبایل و سایر امکانات دیگر، تنها بخشی از خدمات هم‌داستان به خانواده‌های ایرانی و فرزندان عزیزمان می‌باشد.
‏کلمات کلیدی : قصه، قصه‌ی صوتی، هم‌داستان، اپلیکیشن قصه، قصه‌های کودکان، کودک، قصه‌ی کودکانه، قصه برای بچه‌ها، قصه‌ی بچه‌گانه، قصه برای کودک، داستان، کتاب داستان، کارتون، انیمیشن، قصه‌های دخترانه
‏‏• بهبود رابط کاربری
‏• رفع مشکلات جزئی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟