خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Smart Touch (Easy Touch - Assistive Touch)

Smart Touch (Easy Touch - Assistive Touch)

تعداد دانلود۳۰۰
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۴
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده BLK Inc
‏‏نرم افزار اندروید Smart Touch یک نرم افزار کاربردی است که به شما اجازه میدهد از نرم افزار ها و بخش های مختلف سیستم عامل میان بر درست کنیدو دسترسی سریع به بخش های دلخواه خود داشته باشید. همچنین با نصب این نرم افزار اندرویدی به ضبط تصویر از صفحه نمایش، افزایش دهنده سرعت رم و امکانات بینظیر دیگری دسترسی خواهید داشت. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید به تمامی بازی ها و تنظیمات مختلف سیستم عاملتان دسترسی سریع داشته باشید.
‏نرم افزار اندروید Smart Touch به انواع کلید های بازگشت به خانه و دکمه ی Power دسترسی سریع دارید و برای دسترسی به بخش مورد نظرتان لازم نیست از نرم افزاری که مشغول به کار با آن هستید خارج شوید. همچنین در پنلی به نرم افزارهایی که اخیرا از آنها استفاده کرده اید دسترسی خواهید داشت. با استفاده از Ram booster در این نرم افزار اندرویدی میتوانید سرعت سیستم عامل خود را بالا ببرید و فضای رم را آزاد کنید. همچنین سیستم عامل های اندروید ۵٫۰ و بالاتر با یک تاچ سریع میتوانند از صفحه نمایش عکس بگیرند. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید به ۴۰ آیتم دسترسی سریع داشته باشید و کار کردن راحت با سیستم عامل اندروید را تجربه کنید.
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Smart Touch :
‏– دسترسی سریع به نرم افزار ها و بخش های مختلف
‏– امکان ضبط تصویر از صفحه نمایش
‏– دارای افزایش دهنده سرعت رم
‏– دسترسی سریع به تمامی بازی ها و تنظیمات مختلف
‏– دسترسی سریع به کلید های بازگشت به خانه و دکمه ی Power
‏– دسترسی به نرم افزارهایی که اخیرا از آنها استفاده شده
‏– دسترسی سریع به ۴۰ آیتم
Fix crashes
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟