استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Heavy Excavator Pro: City Construction Games 2020

Heavy Excavator Pro: City Construction Games 2020

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۴
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۳۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Blockot Games
‏‏در کارهای ساخت و ساز شهر بزرگ شرکت کنید تا در بازی های ساخت و ساز و بازی های بیل مکانیکی 2020 سازنده شهر خود شوید. بازی های سازنده بیل مکانیکی جاده سازی شهری را بازی کنید تا نام خود را در بیل مکانیکی سنگین sim 3d بسازید.
‏دانلود و بازی کنید. بازی های ساخت و ساز شهری رایگان برای موبایل در دسترس است. جرثقیل خارج از جاده خود را به سمت محل ساخت و ساز سربالایی در بازی های سازنده 2020 برانید. جاده تمیز با استفاده از حفار و ماشین آلات جرثقیل سنگین در شبیه ساز بیل مکانیکی مدرن ماموریت های هیجان انگیز که در آن رانندگی ماشین آلات سنگین به دلیل رانش گل و لای در جاده های دامنه کوه و وضعیت بد جاده های شهر چالش برانگیز خواهد بود. . رانندگی در مناطق کوهستانی و جاده های تپه ای حتی برای خودروهای چهارچرخ و جیپ های 4x4 دشوار شده است. ماموریت شما این است که وظیفه خود را برای تمیز کردن جاده و پاکسازی گل و لای و سنگ با جرثقیل انجام دهید و نقشی حیاتی در ساخت جاده های شهری مدرن در بازی های سازنده بازی کنید. بازی ساخت و ساز سرگرم کننده رایگان برای انجام بازی هایی مانند این بازی بیل مکانیکی ساخت و ساز جاده ای. چالش ها و سطوح دشواری بیشتری را در حالت های مختلف مانند حالت ساخت و ساز شهری، حالت بیل مکانیکی شنی، یا حالت بازی بولدوزر تجربه کنید.
‏این بازی بیل مکانیکی سنگین 3 بعدی، مهارت های رانندگی و دانش مهندسی شما را تقویت می کند. رانندگی در خارج از جاده با ماشین آلات ساختمانی سنگین کار آسانی نیست، بنابراین دست خود را حفظ کنید و ماجراجویی هیجان انگیز را با وسیله نقلیه 4x4 خود به سمت محل ساخت و ساز خارج از جاده آغاز کنید. جاده را تمیز کنید و کار جاده سازی را کامل کنید. سنگ‌ها و گل‌های عظیم را با استفاده از حفار جرثقیل حفر کنید، همه چیز را در کامیون ساخت‌وساز مدرن در این شبیه‌ساز کامیون ساخت‌وساز عالی بریزید.
‏ویژگی های بازی Excavator Pro
‏-تعداد زیادی وظایف چالش برانگیز بیل مکانیکی و کمپرسی
‏-ماشین آلات سنگین مانند حفار، کامیون کمپرسی، جرثقیل بیل مکانیکی
‏- حالت بازی چندگانه در این شبیه ساز ساخت و ساز شهر
‏-رانندگی واقعی با کنترل های حفاری و حمل و نقل صاف
‏-صداهای شگفت انگیز حفار جرثقیل و سایر جلوه های ساخت و ساز سنگین
‏-ماموریت های ماجراجویانه هیجان انگیز با بهترین گرافیک سه بعدی
‏-بازی کاملا رایگان است !
‏‏بهینه سازی تبلیغات
‏مشکلات جزئی رفع شد

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده