خانه برنامه آموزشی
روت تضمینی (100٪)

روت تضمینی (100٪)

۲,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده علی فخرالدین
نسخه۵.۰.۰
حجم۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۴/۰۸/۲۴
‏‏توضیحات‏روت گوشی بدون نیاز به کامپیوتربرای اولین بار در ایران!‏دوستان عزیز پشتیبانی فقط در ایام تعطیل انجام میشود.

‏دوستان در صورتی که مدل گوشی همره شما در این برنامه نبود به ما اطلاع دهید تا نحوه روت گوشی موبایلتان را برای شما قرار دهیم.

‏پشتیبانی فقط از طزیق ایمیلی که داخل برنامه قرار داده شده است انجام میگیرد.

‏در این برنامه سه روش ساده برای انجام روت گوشی شما قرار گرفته.

‏توسط این برنامه و تنها در چند مرحله کوتاه شما موفق خواهید شد گوشی خود را روت کنید راه کارهای این برنامه بر روی گوشیهای مختلفی تست شده است که عمل روت انها با موفقیت انجام شده است در این برنامه با توجه به نیاز شما برنامه های روت گوشیتان تعبیه شده است که شما با استفاده از اموزشها در چند مرحله موفق به روت گوشی خود خواهید شد کافی است یکی از روش ها را انتخاب کنید و با استفاده از اموزش و پشتیبانی ما در کمتر از چند دقیقه گوشی شما روت خواهد شد.

‏نکته : عزیزلتی که برنامه ما را به طور رایگان در گروه ها و سایت های خود یرای دانلود می گدارند توجه داشته باشند ما هیچ گونه رضایتی در این مورد نداریم.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟