خانه برنامه آموزشی
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۵۹
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده سرزمین قومس
‏‏🌟🌟🌟 برنامه رایگان شد 🌟🌟🌟
‏سلام دوست خوبم
‏مخصوصا سلام به پدر ومادر های وظیفه شناس عزیزی که برای انتخاب نام فرزند دلبندتون دچار سردرگمی هستید.
‏من به شما اکیدا توصیه میکنم این برنامه رو دانلود کنید.
‏این برنامه بی نظیرترین برنامه در انتخاب اسم هست که نزدیک به 6000 اسم را به تفکیک و همراه با معنی و ریشه در مخزن خود جای داده!!
‏برنامه کافه اسم از یک طرف به درد کسایی میخوره که در انتخاب اسم دچار سردرگمی شده ان و از طرف دیگه به درد کسایی میخوره که میخوان یک اسم با معنی خاص مورد نظرشون رو پیدا کنند.
‏یعنی چی؟؟
‏یعنی مثلا اگه میخواین معنی اسم فرزندتون شجاع یا پاک یا هر چیز دیگه ای که مد نظرتون هست باشه کافیه اونو در قسمت جستجو تایپ کنی و تمام اسمهای مربوط به اون کلمه پیدا میشه!
‏در کار با برنامه حتی خود من هم لذت بردم و هر اسمیرو که جستجو میکردم اون اسم و اسمهایی که به نوعی با اون اسم در رابطه بودن برای من پیدا میشد،امیدوارم شما نیز از برنامه لذت ببرید.
‏لطفا نظرات خودتون رو بیان کنید تا کم و کاستی های برنامه مشخص شود و ما را برای بهبود و بزرگتر کردن مخزن اسم برنامه یاری دهید.
‏منابع :
‏www.namefarsi.com
‏www.babynames.ir
‏names.ninipage.com
‏‏✔ رایگان شدن برنامه به درخواست کاربران
‏✔ عدم تبلیغات در برنامه
‏✔ دسته بندی اسامی به صورت کاملا جدا و به ترتیب حروف الفبا
‏✔ بهبود گرافیک برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟