استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Any Call Recorder : Best New Automatic Call Record

Any Call Recorder : Best New Automatic Call Record

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۲۱
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Ultra Technologies LTD
‏‏Any Call Recorders برنامه ای است که به شما امکان می دهد تمام تماس های تلفنی خود را مستقیماً در حافظه دستگاه Android خود ضبط کنید.
‏هر ضبط کننده تماس: بهترین ضبط خودکار جدید جدید
‏ویژگی ها:
‏ Ø ضبط همه تماس‌ها به صورت خودکار.
‏ Ø سوابق تماس خود را مدیریت کنید.
‏ Ø نمایش‌های مختلف ضبط تماس، شبکه‌ها، گروه‌ها و فهرست‌ها.
‏ Ø می‌توانید تماس‌های خود را به فرمت mp3 در حافظه دستگاه یا کارت SD ذخیره کنید.
‏ Ø ضبط خودکار تماس ها بدون بوق.
‏ Ø همچنین تماس های خروجی را ضبط کنید و تماس های ورودی را نیز ضبط کنید.
‏ Ø ضبط همه مکالمات تلفنی.
‏ Ø مکالمات ضبط شده صوتی.
‏با این ضبط کننده تماس : بهترین ضبط تماس خودکار جدید، دیگر نیازی به یادداشت برداری از مکالمات تلفنی ندارید. فقط به صندوق ورودی بروید و به ضبط تماس های تلفنی گوش دهید.
‏هر ضبط کننده تماس: بهترین ضبط تماس خودکار جدید، نگران شروع ثبت نام نباشید. فقط ضبط صدا یا ضبط کننده صدا را با بهترین ویژگی ضبط تماس ها راه اندازی کنید.
‏هر ضبط کننده صدا برنامه ضبط صدا با بهترین کیفیت است به شما امکان می دهد ضبط های خود را به عنوان فایل صوتی ذخیره کنید و اجازه دهید آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. این نرم افزار دارای رابط کاربری ساده است. هر ضبط کننده تماس به طور موثر تمام جزئیات مکالمه را از تماس های ورودی و خروجی ضبط می کند.
‏با این ضبط کننده تماس: بهترین ضبط تماس خودکار جدید، دیگر نیازی به یادداشت برداری از مکالمات تلفنی ندارید. فقط به صندوق ورودی بروید و به ضبط تماس های تلفنی گوش دهید. هر ضبط کننده تماس: بهترین ضبط تماس خودکار جدید نگران شروع ثبت نام نباشید. فقط ضبط صدا یا ضبط صدا را با بهترین ویژگی ضبط تماس شروع کنید. Any Voice Recorder بهترین کیفیت برنامه ضبط صدا است که به شما امکان می دهد ضبط های خود را به عنوان فایل صوتی ذخیره کنید و اجازه دهید آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. این نرم افزار دارای رابط کاربری ساده است. هر ضبط کننده تماس به طور موثر تمام جزئیات مکالمه را از تماس های ورودی و خروجی ضبط می کند.