استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه عکس و فیلم
Camly photo editor & collages

Camly photo editor & collages

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۳/۰۷
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۸
حجم۹۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Camly
‏‏برنامه کملی ابزاری پیشرفته برای ویرایش عکس است که علاوه بر جلوه‌های منحصر به فرد و افکت‌های خاص؛ امکاناتی پیچیده را با کاربری آسان در اختیار شما قرار می‌دهد.
‏ فیلترهای این برنامه توسط گروهی از عکاسان با تجربه و حرفه‌ای تهیه شده تا نتیجه دانش و کوشش آنها بستری مناسب برای زیباتر کردن تصاویر شما فراهم کند.
‏ افکت‌های وینتیج، لایت لیکس، رترو، سلفی، سیاه و سفید، تعادل رنگ و غیره همگی در این برنامه قابل استفاده بر روی عکس شما خواهند بود.
‏ با اضافه کردن استیکرهای سبیل، قلب، گل، شخصیت‌های افسانه‌ای و غیره عکس‌های خودتان را جذاب‌تر کنید. به تصویر خود زیرنویس اضافه کنید و عکس را به رسانه‌ای برای بیان احساسات خود تبدیل کنید.
‏ برنامه کملی امکان تنظیم روشنایی، کنتراست، نور و سایه، رنگ، دمای رنگ، غلظت رنگ، ایجاد برش، چرخش، تغییر میزان تاری، افکت بلر، تغییر شیب و غیره را نیز فراهم می‌کند.
‏ با این برنامه می‌توانید تصاویر کولاژ نیز تهیه کنید. وقتی یک عکس برای بیان تمام احساسات شما کافی نیست، با کملی می‌توانید قابی برای چند تصویر درست کنید و یک عکس پربارتر داشته باشید.
‏ با قرار دادن عکس در قاب عکس ، رنگ‌های جدیدی به آن اضافه کنید. می توانید مناسب‌ترین تصویر پس زمینه را انتخاب کرده و رنگ‌های روشن خلاقانه‌ای به عکس خود اضافه کنید. با استفاده از قاب عکس‌های پیشفرض برنامه تصویر خود برای به اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی آماده کنید.
‏ اثر نهایی را به راحتی ویرایش کنید و یا با دوستان خود به طور مستقیم به اشتراک بگذارید. اگر از هشتگ کملی نیز استفاده کنید تصویر شما به دیگر کاربران معرفی خواهد شد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏ما خوشحالیم که بسته جدید فیلترهای یکپارچه را معرفی می‌کنیم که به عکس‌های شما دلتنگی میبخشد
‏ابزار جدید: Low Poly

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی