خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۹۷
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده ونیون
‏‏'چت و مت' یک چت‌روم کاملا رایگان برای ارتباط با دوستان و سایر کاربران هست که با اون میتونی با هر کاربری که آنلاینه حرف بزنی و باهم دوست بشید.
‏برای استفاده از چتومت نیازی نیست شماره تلفن یا ایمیلی وارد کنی و میتونی فقط با مشخص کردن یک اسم وارد چت روم بشی و با هرکی دوست داری حرف بزنی.
‏قابلیت‌هایی که 'چتومت' داره:
‏۱. ورود بدون دردسر: برای استفاده از چتومت نیازی به ثبت شماره تلفن یا ایمیل ندارید و خیلی راحت فقط با یک اسم می‌تونید وارد چت روم بشید.
‏۲. محیط کاربری مناسب: محیط برنامه ساده و به زبان فارسی طراحی شده و خیلی سریع میتونی با قابلیت هاش آشنا بشی.
‏۳. نمایش‌ افراد آنلاین: میتونی افرادی که تو چت روم آنلاین هستن رو ببینی و باهاشون چت کنی
‏۴‌. انتخاب عکس پروفایل: لیست کامل از عکس های پروفایل زیبا و جذاب که میتونی ازشون استفاده کنی یا اینکه خودت عکس دلخواهتو تنظیم کنی.
‏۵. ارسال پیام خصوصی: به هرکس که تو برنامه آنلاینه میتونی پیام خصوصی بفرستی و باهاش حرف بزنی و همینطور وقتی تو آنلاینی بقیه میتونن برات پیام بفرستن. همچنین میتونین برای هم عکس بفرستین.
‏۶. پاسخ دادن به پیام: خیلی راحت میتونی جواب (reply) هر پیامی رو مستقیم بدی و پیام هایی که بهت جواب دادن رو تشخیص بدی.
‏۷. عضویت دائم در برنامه: با تنظیم یک رمز عبور میتونی یکی از اعضای همیشگی چت روم بشی و هر موقع از برنامه خارج شدی خیلی راحت باهمون حساب و اسم دوباره وارد بشی.
‏کد شامد:
‏۱-۲-۶۸۹۷۷۷-۶۳-۰-۲۳۳۳۴۹
‏‏رفع برخی اشکالات
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟