خانه بازی رانندگی
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۸۲
حجم۱۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده سیناتیسم
‏‏موتور سواری با موتورهای هارلی دیویدسون و موتورهای سنگین .
‏در این بازی شما راننده خود را انتخاب می کنید و به خیابان میروید با بدست آوردن پول زیاد به شهرهای جدید میروید و توسط اشخاص جدید در این شهرها پول در میاورید مواظب باشید برای کسب درآمد بیشتر از پرداخت پول به پلیس و ... فرار نکنید البته تا زمانی که موتور با قدرت و سرعت و شتاب بالایی نخریدی و زیر پات نیست اما اگر داشتی ...بپیچ به بازی...
‏موتور خطرناک, اگر موتور سنگین باشه برای راننده هیچ خطری نداره . وقتی موتور سنگین سواری مواظب باش فریاد کسی رو زیر چرخ در نیاری. امتحان کن ...
‏در جدول رده بندی میتونی ببینی کی بهترین درآمد را داشته و کی از همه مایه دار تره.
‏برای چپ و راست رفتن با کلیک انگشت {شست} دست راست و انگشت {شست} دست چپ بر روی صفحه، به چپ یا راست ویراژ بدید و یا با گذاشتن ۲ انگشت {شست}بروی صفحه ترمز بگیرید و برای بازگشت به وسط خیابون کافیست انگشت را از روی صفحه بردارید.در منوی تنظیمات یک مرحله تمرینی و آموزشی وجود دارد که در هنگام نصب بازی نیزفعال است.
‏بیا تو خیابون نمایشی بده ...
‏‏بهبود شهرهای خارجی
‏کسب درآمد بیشتر در بازی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟