خانه بازی اکشن
بازی پراید کوشون

بازی پراید کوشون

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۴
حجم۲۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده سیناتیسم
‏‏پنج گنده ی شناخته شده در این جنگ، ما را شارژ میکنند با حمایت گنده ها میزنیم به تیپ پراید.
‏BMW,BENZE,NISSAN,MAZDA,CHEVROLET
‏پراید خودرویی با لشکری بزرگ میباشد.که اوراقچی های بزرگ نیز قادر به نابودی آن نمیباشند البته نه از قدرت و استحکام و توانایی های منحصر بفرد بلکه از تعداد زیاد که همچون لشکرهای ما قبل تاریخ اگر از دیوار چین هم بگذرد چینی ها میگویند ما چنین جمعیتی ندیده ایم. 
‏حال برای حمله به این لشکر ما امکانات فوق پیشرفته آماده کردیم همچون کره ی زمین را به انجماد رسانده ایم تا پراید که هیچ امکاناتی ندارد لیز بخورد و نیز شرایط خلع ایجاد کردیم همراه تندباد که با وزن کمش معلق شود و ... تا بتوانیم با سرعت بیشتری آنها را نابود کنیم .شما از کشورهای منجمد شده مختلف میگذرید تا پاکسازی به طور کامل در جهان انجام شود.
‏ نیازمندیم  برای بازگشت شادی خانواده ها و رسیدن به پیروزی نورانی هر شخص حداقل اقدام به نابودی چند صد هزار پراید کند که در این راستا ما به نسبت کمک که در این جنگ میکنید به شما درجه میدهیم.
‏شما دیگر درجه دارها را به صورت آنلاین رویت میکنید و با آنها تا پیروزی نهایی رقابت میکنید.
‏درجه هایی که در جنگ بدست میاید ارزش زیادی دارند و با اتمام جنگ هیچ فرصتی برای بدست آوردن آن وجود ندارد. فرصت را از دست ندهید.
‏‏تنوع رنگ پراید ها
‏نمایش درجه اوراقچی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟