En
حجم:۱۳.۵ مگابایت
نسخه: ۱.۰.۰(۱۳۹۳/۰۸/۱۹)
عکس و فیلم
۰
۰
۱۰۰
دانلود
۲ روز
پرستار هوشمند کودک #1
پرستار هوشمند کودک #2
پرستار هوشمند کودک #3
پرستار هوشمند کودک #4
پرستار هوشمند کودک #5

   توضیحات

‏‏این اپلیکیشن نسخه کامل و پیشرفته برنامه ' صدایار کودک ' می باشد. پس از استقبال ویژه ای که توسط خانواده های ایرانی و زوج های جوان از برنامه صدایار کودک شد به فکر آن افتادیم تا با مطالعه بیشتر در زمینه روانشناسی کودک دست به توسعه بیشتر و پیشرفته تر کردن برنامه سابق بیافتیم و با لطف الهی و تلاش و دقت زیاد موفق به ارائه این برنامه با نام ' پرستار هوشمند کودک ' شدیم.

‏این برنامه به شکل دقیق تری به مسئله کودک خواهد پرداخت. با دانلود و استفاده از این برنامه نگرانی و استرس شما برای فرزندتان به شکل محسوسی کاهش خواهد یافت. زمانی که مجبور هستید کودک عزیزتان را تنها بگذارید تنها با ذخیره یک شماره در این برنامه و گذاشتن گوشی در فاصله 15 تا 20 سانتی متری کودکتان میتوانید به شکل بهینه تری به کارهای خود برسید و راحت تر آن ها را انجام دهید و به موقع از وضعیت فرزندتان اطلاع خواهید یافت.

‏همچنین در این برنامه آهنگ های کودکانه زیادی وجود دارد که تا ساعت های زیادی فرزندتان را در حضور و یا عدم حضور شما سرگرم خواهد کرد و می توانید آن را طوری تنظیم کنید که به شکل اتوماتیک و کاملا هوشمند آن ها را برای کودکتان پخش کند. البته ما بیش از این به فکر کودک دلبندتان بوده ایم. مادر که بیش از هر کسی به کودک نزدیک است و وابستگی عمیقی بین این دو وجود دارد نیز می توانید در این برنامه به راحتی صدای خود را ضبط کند تا فرزند که با صدای مادرش نیز انس گرفته است بتواند بیشتر ، بهتر و نزدیکتر حضور وی را حس کند و با آرامش بیشتری ساعت ها را سپری کند.

‏لازم به تاکید است این برنامه پس از مطالعات روانشناسی کودک مورد توسعه قرار داده شده است. در هر صفحه از این اپلیکیشن توضیحات لازم برای تنظیمات و ارتباط بهتر با این برنامه هوشمند آورده شده است. با دانلود و نصب این برنامه بر روی گوشی خود به راحتی می توانید خیال خود و اطرافیانتان را تا حدود زیادی برای نگهداری و مراقبت از کودک عزیزتان راحت کنید و با آسودگی از عهده این مسئولیت خطیر بر بیایید.

‏ما همواره منتظر شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما در خصوص این اپلیکیشن و فعالیت های گروه هستیم. نظرات و ایده های خود را برای زندگی بهتر با ما در میان بگذارید تا ما آن را برای شما به فعلیت درآوریم.

‏همه ما همواره با هم قدرتمندتر خواهیم بود.

‏با احترام - گروه نرم افزاری چنار

   دسترسی های نرم افزار

  • ضبط صدا
  • بیدار نگه داشتن دستگاه
  • برقراری تماس
  • خواندن حافظه گوشی
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
</