استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۰.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۹/۱۱
تعداد دانلود۲۰۰
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۴
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده وبگاه چیتگرها
‏‏اپلیکیشن «مکتب تغییر» ابزاری است که به شما کمک می‌کند تا از طریق یک برنامه راهبردی، ساخت‌یافته و هماهنگ بتوانید تغییر فردی، سازمانی، و نوآوری خود را طراحی و اجرا کنید. آینده فقط و فقط با کارها، فعالیت‌ها و وظایف مؤثری تغییر می‌کند که امروز انجام می‌دهید. این برنامه سعی دارد تا اگر خودتان بخواهید و عمل کنید شما را در جهت رشد و تحول فردی و سازمانی هدایت کند تا آینده‌ای جدید برای خود یا کسب‌وکارتان بوجود آورید. این تغییر می‌تواند از طریق تکرار و تمرین برای حذف عادت‌های بد باشد یا ایجاد عادت‌های خوبی که تا الان نداشته‌ایم. جامعه‌ی ما در صورتی تغییر خواهد کرد که تک تک ما تغییر و به سوی کمال حرکت کنیم.
‏با این برنامه شما می‌توانید به مطالب آموزشی مختلف و متفاوتی در قالب مقاله، اخبار، موردکاوی و فایل‌های صوتی و تصویری دسترسی داشته باشید که در حوزه تغییر با موضوعاتی از قبیل رشد فردی، اجرای استراتژی، تغییر سازمانی، نوآوری و کارآفرینی سازمانی و ... دسته‌بندی شده است.
‏همچنین می‌توانید دیدگاه‌های خود را درباره هر مطلب آموزشی ارسال کنید و از نظرات و دیدگاه‌های دوستان دیگر آگاه شوید.
‏شما می‌توانید از طریق این برنامه با ثبت‌نام در دوره آموزشی رایگان 'برنامه رشد فردی (برف)' بیش از ٢ ساعت مطالب آموزشی در زمینه رشد فردی در ایمیل‌تان دریافت کنید که مطمئنم از مطالب کاربردی آن شگفت‌زده خواهید شد!
‏ما با مطالب هفتگی که از طریق این اپلیکیشن ارسال می‌کنیم به شما یاد خواهیم داد که چگونه تغییر را اجرایی کنید و نسبت به دیگران متفاوت و متمایز باشید.
‏زمان ارزشمندترین سرمایه و منبع برگشت‌ناپذیر برای تغییر زندگی ماست؛ بنابراین با خواندن مقاله‌های کاربردی، شنیدن فایل‌های صوتی و دیدن ویدئوهای انگیزشی نه تنها از اتلاف وقت خود در ترافیک، تاکسی، اتوبوس و مترو جلوگیری می‌کنید، بلکه دانش خود را در زمینه تغییر و نوآوری به‌روز نگه می‌دارید.
‏این برنامه تنها اپلیکیشن رسمی 'وبگاه چیتگرها' و تمامی حقوق مادی و معنوی آن متعلق به 'مسعود چیتگرها' مدرس و مربی تغییر است.
‏‏اصلاح نمایش متن توضیحات محصول

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سودابه سلطانی
١٢ اسفند ١٣٩٩

چرا برنامه مکتب تغییربه محض ورود ونوشتن اسم بسته میشه ونمیشه وارد قسمتهای دیگه شد؟

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر توکلی حمید
٢١ مهر ١٣٩٥

خیلی عالیه آموزشهای کامل وعالی دررابطه زندگی استادچیتگرها سپاس

میپسندم۱ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط