استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شبکه‌های اجتماعی
Hide Unseen No Last Seen

Hide Unseen No Last Seen

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۲/۲۳
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۸
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Chris Williams
‏‏پنهان کردن Unseen Online، No Seen Last Seen، Hide Read بهترین و قابل اعتماد چت آفلاین برای برنامه whats و پیام رسان برای پنهان کردن تیک آبی، مخفی کردن علامت خواندن، مخفی کردن آخرین وضعیت مشاهده شده هر دو برنامه چت است.< br>
‏ پنهان کردن Unseen Online, No Seen Last Seen, Hide Read برنامه کاربردی برای خواندن پیام های whatsApp و پیام های مسنجر بدون اطلاع دادن به کاربر دیگر در مورد تیک دوتایی یا مشاهده شده به معنی مشاهده پیام های شما از مکانی مخفی که هیچ کس نمی تواند وضعیت آنلاین شما را ببیند.
‏ پنهان کردن Unseen Online, No Seen Last Seen, Hide Read استفاده از آن بسیار آسان است زمانی که پیامی از یکی از آنها دریافت می کنید برنامه های چت پشتیبانی شده Unseen No Read App در unseen نمایش داده می شود. در آنجا، کاربر می تواند این پیام ها را هر زمان که بخواهید بخواند، بدون اینکه هیچ یک از دوستان شما بدانند که آن را دیده اند.
‏اکنون دیگر زحمت حذف اتصال اینترنت یا حالت فعال کردن را نداشته باشید. چت پنهانی که آخرین برنامه دیده نشده است مرتب کردن و دسترسی به پیام های شما را به روشی ایمن آسان می کند.
‏ گفتگوی پنهان پنهان Lastseen Whatsapp خواندن پیام های whats app و fb به صورت ناشناس بدون اطلاع دیگران از آن امکان پذیر است و از منظر دیگر به عنوان خوانده شده علامت گذاری نمی شود.
‏در حال حاضر حریم خصوصی مهمترین چیز است. مردم نمی‌خواهند دیگران بدانند که پیام‌هایشان را دیده‌اند. اما از تیک دوتایی آبی، علامت خواندن و وضعیت آنلاین چه می‌توانید بکنید و دوست شما با دیدن رنگ آبی متوجه می‌شود که پیام او را دیده‌اید. علامت را علامت بزنید یا بخوانید.
‏ دیده نشده است آخرین بازدید، پنهان کردن خوانده شده همچنین به عنوان یک نسخه پشتیبان برای پیام رسان و واتساپ کار می کند، اکنون نگران پیام های حذف شده نباشید این برنامه تمام حذف ها را ذخیره می کند پیام‌ها و می‌توانند به راحتی بازیابی شوند.
‏ برنامه‌های پشتیبانی شده:
‏1. WhatsApp Messenger
‏2. Facebook Messenger
‏ ویژگی های تخصصی برنامه Unseen
‏1. پیام‌ها را به‌صورت آفلاین و بدون آنلاین شدن در فیس‌بوک یا واتس‌اپ بخوانید.
‏2. به راحتی وضعیت بدون آخرین بازدید خود را پنهان کنید.
‏3. پیام‌های دوستان دیگر را بدون اطلاع از آنلاین بودن خود بخوانید.
‏4. پشتیبان گیری از پیام های حذف شده برای بازیابی در صورت حذف.
‏5. همه نوع داده‌ها را با برنامه وضعیت نامشخص آنلاین بازیابی کنید.
‏6. برنامه وضعیت آنلاین دیده نشده WhatsApp می تواند به صورت آفلاین چت کند.
‏7. ویژگی Whatsapp و Unseen Messenger.
‏8. چت، ویدیو، صدا، سند را به راحتی مدیریت کنید.
‏ اجازه دسترسی: پس از دانلود و نصب گفتگوی پنهان، برنامه آنلاین آخرین بار مشاهده نشده است، برنامه درخواست اجازه دسترسی به اعلان در دستگاه شما را می‌دهد. اجازه دسترسی را اعطا کنید هیچ مجوز اضافی مورد نیاز نیست و این برنامه هیچ داده ای را جمع آوری نمی کند.
‏بازخوردها و پیشنهادات: تیم توسعه ما نظرات کاربران را برای بهبود کیفیت نرم‌افزار رایگان ما ارزیابی کرده است:
‏chris.williams20144@gmail.com
Copy Option for deleted messages.
share the same message to whatsapp
Status Issue solved for android 11 +

نظرات و امتیاز ها

۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
هانیه جعفری آذر
٧ آذر ١٣٩٩

من نصب کردم ولی چرا نمیتونم روشن کنم من این برنامه رو نصب کردم چون یکی توی نظرات لازی فورتنایت کا توی مایکت بود نوشته بود باید برنامه unseen online رو نصب کنم که بازی فورتنایت لاز بشه برام نصب کردم ولی الان نمیدونم چجوری باز میشه من خودم فیاتر شکن دادم ولی بازی فورتنایت باز نمیشه برام☹ میشه راهنمایی که هر کی بلده خواهشا🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

۱۲ ۰
...
٩ مهر ١٣٩٩

چجوری میشه فیلتر رو روشن و خاموش کرد ؟

۷ ۲
شیرین
١٣ آذر ١٣٩٩

چــــــــــــجـــــــــــوری بایـــــد روشــــــــنــــــــش کنیممممممم؟؟؟؟ عیش 😡😡😡😡

۱۰ ۲

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده