خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Live Microphone & Announcement Mic

Live Microphone & Announcement Mic

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۲.۶
تعداد نظرات۱۵
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Legoo Apps
‏‏میکروفن زنده بسیار ساده برنامه فقط می فرستد صوتی از میکروفون به بلندگو ، پلاگین آن را به کامپیوتر شما و یا هر چیزی با استفاده از 3.5 مرد به جک هدفون مرد و شما یک میکروفن رایگان.
‏در حال حاضر با اتصال تلفن خود را به خارج قرار دادن دستگاه صدا (AUX، بلوتوث) شما می توانید آن را به عنوان یک میکروفن استفاده کنید.
‏اتصال تلفن همراه خود را با گوینده mucrophone و با تبدیل به میکروفن اعلام. این برنامه اتصال تلفن همراه خود را با گوینده میکروفن و با تبدیل به میکروفن اعلام. این برنامه تلفن همراه خود را کاملا مانند میکروفن. صدای شما را در حجم بالا مانند یک میکروفن بلندگوی بلند پنهان کرد.
‏شما می توانید آن را برای چت صدا، ضبط، و به رسمیت شناختن استفاده کنید.
‏میکروفن های زنده در بسیاری از برنامه های کاربردی مانند تلفن، سمعک، سیستم آدرس عمومی برای سالن های کنسرت و رویدادهای عمومی، حفاظت از تصاویر متحرک، مهندسی صوتی زنده و ضبط شده، ضبط صدا، رادیوهای دو طرفه، مگافون ها، پخش رادیویی و تلویزیونی، و در رایانه ها برای ضبط صدا، تشخیص گفتار، voIP، و برای مقاصد غیر آکوستیک مانند حسگرهای مافوق صوت یا حسگرهای دانستنی استفاده می شوند.
‏مناسب برای :-
‏-نمایش
‏-اجرای موسیقی
‏-فعالیت در فضای باز
‏-تنظیم حجم اضافه شده
‏-تقویت صدا
‏میکروفن زنده : اعلام میکروفن بسیار ساده برنامه فقط می فرستد صوتی از میکروفن به بلندگو ؛ پلاگین آن را به کوپتر خود و یا هر چه با استفاده از 3.5 مرد به جک هدفون مرد و شما یک میکروفن رایگان.
‏سپاسگزارم!!!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟