خانه برنامه سبک زندگی
دستیار زیبایی

دستیار زیبایی

تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۳.۲۵
تعداد نظرات۴
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده طبیعت زنده
‏‏پوست و موی سالم تر با دستیار زیبایی.
‏دستیار زیبایی به شما کمک می کند تا برنامه ریزی بهتری برای سلامت پوست و موی خود انجام دهید، بعد از نصب برنامه، در قدم اول شما فرم مشخصات شخصی را پر کرده و نوع پوست و موی خود را انتخاب می کنید و سپس برنامه با توجه به اطلاعات شخصی شما، نکات و ترفند های زیبایی و سلامت پوست و مو را نمایش می دهد.
‏دستیار زیبایی حتی یک قدم هم فراتر رفته و با توجه به وضعیت آب و هوای شهر شما، پیشنهادات مفیدی را ارائه می دهد. مثلا اگر آب و هوا خشک و سرد باشد، نکات نگهداری پوست در این آب و هوا را نمایش می دهد (توجه داشته باشید که در نسخه اول، فقط مراکز استان ها پوشش داده می شود )
‏دستیار زیبایی یک تقویم کامل هم دارد که می تواند برنامه ریزی خود را با کمک آن انجام دهید. کارهایی که به صورت روتین انجام می دهید را در تقویم زیبایی وارد کنید و بعد دیگر هیچ وقت آنها را فراموش نخواهید کرد.
‏در نهایت در صورتی که به یک آیینه نیاز داشتید، فقط کافی است که تقویم زیبایی را باز کنید و به بخش آیینه برود.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟