استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
آموزش ساخت تم تلگرام

آموزش ساخت تم تلگرام

نصب در حال دریافت
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۱۰/۳۰
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Click World
‏‏تلگرام در آخرین بروزرسانی خود امکان تغییر ظاهر تلگرام و همچنین ساخت و ویرایش تم را به کاربران ارائه کرد تا سرانجام بعد از مدت‌ها یکی از مهم‌ترین خواسته‌های کاربران به بار بنشیند. در این بروزرسانی علاوه بر آنکه می‌توانید از پوسته‌های آماده استفاده کنید، خود شما نیز قادر به ویرایش پوسته و ساخت یک تم جدید خواهید بود. اما مشکلی که در این میان وجود دارد و شاید بسیاری از افراد را از ساخت یا ویرایش یک تم منصرف یا ناتوان کند، ارائه‌ی نه‌چندان مناسب ابزار ادیتور است. در بخش ادیتور و ساخت تم شما (عکس زیر) با لیستی شامل ۲۰۰ الی ۳۰۰ گزینه مواجه خواهید شد که هرکدام مربوط به یک بخش جزئی از تلگرام هستند. حال این شمایید و بیش از ۲۰۰ گزینه که نمی‌دانید مربوط به کدام بخش هستند و برای مثال اگر بخواهید رنگ برچسب «Edited» را تغییر دهید، چاره‌ای به‌جز تست کردن یک به یک این ۲۰۰ گزینه ندارید.
‏به همین خاطر ما برنامه آموزشی را برای شما تهیه کرده ایم که با مطالعه می توانید به راحتی بر شخصی سازی تم تلگرام مسلط شوید و متوجه همه گزینه های آن باشید.
‏به گونه ای که دیگر نیز به تست یک به یک گزینه ها نداشته باشید و به طور حرفه ای سراغ گزینه دلخواهتان بروید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏1. رفع برخی از باگ ها

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده