En
برای مشاهده‌ی ویدئو کلیک کنید
حجم:۰.۴ مگابایت
نسخه: ۲.۳.۲(۱۳۹۳/۱۱/۰۹)
مشاهده ویدئو
سرگرمی
۲
۴
۴
هزار
دانلود
DirecTV Remote+ Volume Test #1
DirecTV Remote+ Volume Test #2
DirecTV Remote+ Volume Test #3
DirecTV Remote+ Volume Test #4

   توضیحات

‏‏منحصر به فرد افزونه دوره برای DirecTV از راه دور + نرم افزار تنها از Cognitial موبایل!


‏** توجه **
‏این برنامه PLUGIN برای DirecTV Remote + Pro از Cognitial Mobile است. برنامه های دوربینی DirecTV خود نیاز به گیرنده های ماهواره ای DirecTV HD و / یا DVR ها دارند. این برنامه ها را برای مدل های پشتیبانی شده مشاهده کنید و مطمئن شوید که برنامه دیگری نصب شده و کار می کند قبل از اینکه از این برنامه استفاده کنید.


‏** این را بخوان! **
‏اکثر افراد قادر به کنترل حجم با هر برنامه نخواهند بود. این فقط راه است. برای توضیح دقیق به وب سایت مراجعه کنید. اگر شما باید بپرسید که آیا این برنامه برای شما کار خواهد کرد و سپس جواب به احتمال زیاد NO است.


‏** دستگاه های در حال حاضر پشتیبانی **
‏* هر تلویزیون قابل کنترل شبکه یا AVR که می تواند به دستورات HTTP اولیه یا دستورات HTTP POST / GET پاسخ دهد (نیاز به تنظیم دستی در برنامه دارد)
‏* هر وسیله ای با استفاده از iTach Cache Global (هشدار فنی!)
‏* هر دستگاه با استفاده از IR ساخته شده در دستگاه های کهکشان را انتخاب کنید (هشدار فنی!)
‏* پاناسونیک Viera تلویزیون (2011+)
‏* فیلیپس تلویزیون (2011+)
‏* تلویزیون های سامسونگ (سری C +)
‏* تلویزیون های شارپ Aquos
‏* Deno یا Marantz AVRs (مدل های جدیدتر)
‏* هر Onkyo AVR که می تواند با OnkyTroller کنترل شود (* باید OnkyTroller نصب شود! *)
‏* YAMAHA AVRs (مدل های جدیدتر)


‏* در نهایت بیشتر خواهد آمد به من یک ایمیل برای اضافه کردن خود به لیست ... اما فقط اگر آن را می توان در یک شبکه کنترل می شود. هیچ راهی وجود ندارد که بتوانم تضمین کنم که پشتیبانی برای برند شما هم اضافه خواهد شد اما من سعی خواهم کرد.
‏********************
‏اگر نمیتوانید از این برنامه استفاده کنید زیرا شما یک تلویزیون یا AVR فعال با شبکه را ندارید لطفا حتی آن را نصب نکنید!
‏اگر شما * انجام * دارای تجهیزات سازگار و پیدا کردن این برنامه مفید لطفا نرخ آن را بررسی کنید. به طور معمول نمی توانم بگویم که رتبه های بیشتری را دریافت می کنم که بیشتر آن را به روز می کنم، اما با یک پروژه ای مثل این است که تقریبا مورد است. علاقه کم به انگیزه کمی برای بهبود آن است.
‏********************
‏** الزامات **
‏1) نصب کار DirecTV Remote + (رایگان یا نرم افزار) * از Cognitial Mobile. اگر هیچ برنامه ای نصب نکرده اید، نمی توانید این برنامه را اجرا کنید!
‏2) یک کارت SD (قابل جابجایی یا غیر قابل جابجایی) باید نصب شود تا این افزونه بتواند تنظیمات برنامه DirecTV Remote خود را بازیابی کند.
‏3) یک تلویزیون یا AVR که NETWORKED است و می تواند بر روی یک شبکه کنترل شود. این برنامه در حال حاضر تنها تعداد کمی از دستگاهها را پشتیبانی می کند اما در آینده نیز بیشتر خواهد شد.


‏* این برنامه افزونه همچنان به شما امکان ایجاد و آزمایش پروفایل های حجم را میدهد حتی اگر نسخه رایگان نصب شده باشد اما لطفا توجه داشته باشید که آنها فقط از نسخه PRO DirecTV Remote + عمل می کنند.


‏** این پلاگین آزمون در 'باز BETA' است! **
‏لازم به ذکر است که در نهایت این افزونه پرداخت خواهد شد که همچنین به DirecTV Remote + Pro نیاز دارد تا کار کند. همیشه یک نسخه رایگان برای افراد برای آزمایش وجود خواهد داشت، اما در نهایت تنها نسخه پرداخت شده از DirecTV Remote + Pro برنامه کار خواهد کرد. تا آن زمان، کاربران DirecTV Remote + PRO می توانند این افزونه را از برنامه اصلی اصلی خود از راه دور استفاده کنند! DirecTV Remote + Users رایگان قادر به دیدن حجم و قطع کردن دکمه ها در برنامه راه دور خواهند بود، اما آنها عملکرد نخواهند کرد. برای اطلاعات بیشتر در باره باز بودن بتا باز، به وبسایت مراجعه کنید.


‏AGAIN: اکثر مردم به علت محدودیت های تکنولوژیکی تلویزیون یا AVR خود قادر به کنترل حجم از هر برنامه نخواهند بود. این تقصیر من نیست و هیچ چیزئی وجود ندارد که بتوانم در مورد آن انجام دهم. افرادی که می توانند از یک برنامه برای کنترل حجم استفاده کنند احتمالا قبلا این را می دانند. اگر مطمئن نیستید، احتمالا نمیتوانید.


‏با تشکر ویژه:
‏* لاوران جدهلو (توسعه دهنده OnkyTroller)
‏* آندریاس پیلات (توسعه دهنده AVR-Remote for Denon / Marantz)
‏* Ed N.، David B.، مایک W.، Kelvin N.، Doug R. و بسیاری دیگر برای کمک به تست برنامه
‏--------------
‏DirecTV، راه دور، مستقیم، تلویزیون، AVR، ماهواره، پلاگین، حجم
‏--------------
ترجمه شده توسط:     بیرمارکت شاپ

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏v2.3.2 ثابت: قادر به بازگشت به صفحه اصلی بعد از اسکن شبکه یا فعالیت دیگر در داخل پلاگین. تلاش برای رفع ANR های گاه به گاه و نادر هنگام ارسال دستورات شبکه.
ترجمه شده توسط:     بیرمارکت شاپ

   دسترسی های نرم افزار

  • خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi
  • تغییر وضعیت wifi
  • اینترنت
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • دیدن وضعیت شبکه
  
۴
  
۲
MohammaD ArshiA
۱۳۹۶/۰۱/۱۲
خیلی بد بود اصلا کارایی خاصی نداره بدرد نمیخوره دانلود نکنید
  
✖ʑʘɦʀəɦ✖
۱۳۹۴/۱۲/۱۹
faqat Barnam Kkmultiscr Kar Kard😒
  
Nazila
۱۳۹۶/۰۹/۲۹
چیه اخخخخخخ