استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
Cooking World Girls Games Fever & Restaurant Craze

Cooking World Girls Games Fever & Restaurant Craze

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۶/۲۴
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۳۸
حجم۲۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Cooking Games & Girls Games
‏‏بازی آشپزی برای دختران جهان 2020 و رستوران شوق بهترین بازی رستوران برای دختران در جهان است! لذت بردن از لذت آشپزی بازی های رستوران دختران رایگان! بازی های آشپزی رایگان جدید و بهترین ها را در سال های 2019 و 2020 در ژانر شیرین ساز سازنده مواد غذایی بخرید! آشپزخانه خود را به روز کنید و در این بازی های سازنده مواد غذایی به مشتریان خود خدمت کنید! یاد بگیرید چگونه طبخ دستور العمل های جدید مانند بال مرغ داغ با سیب زمینی سرخ شده و سیب زمینی سرخ کرده! از Chef of World یاد می گیرید که چگونه غذاهای خوشمزه و غذاهای خوشمزه را طبخ کنید! ضرب و شتم تب خود را از جنون بازی های آشپزی امروز و طبخ غذاهای خوشمزه ، ظروف و دسرهای مختلف در هر کشور در جهان! سرآشپز جوان به شما یاد می دهد آشپزی دسرهای خوشمزه و بازی های فست فود!
‏امکانات:
‏- 4 رستوران شگفت انگیز با غذاهای خوشمزه
‏- 200+ سطح دستور العمل های خوشمزه
‏- شیر به طبخ و بازی آسان
‏- به مشتریان گرسنه خود خدمت کنید
‏- طعم غذا را دیوانه کنید!
‏EW NEW COOKING GAME 2020🔥 و CHEF GAMES برای همه دوستداران غذای TASTY! fast سریعاً به COOK و SERVE ضربه بزنید. COOKING FEVER FAVER برای تبدیل شدن به MASTERCHEF ، وارد جنون پخت و پز بازی های TIME MANAGEMENT شوید. رستوران ها را در سرتاسر جهان باز کنید و به یک CHEZ CHEZ تبدیل شوید! 👩🏻🍳👩🍳👩🏽🍳👩🏾🍳👩🏿🍳
‏به شهر خوش آمدید ، سرآشپز! 👨🏻‍🍳 رستوران ها در این بازی آشپزی منتظر شما هستند. تا حدی بپزید که مجلات در مورد شما و غذای خوشمزه شما صحبت کنند. یک سرآشپز عالی باشید و آشپزخانه خود را به روش خود مدیریت کنید.
‏** بهترین بازی های آشپزی 2020 ** 😍
‏تعداد زیادی رستوران در شهرهای مختلف باز کنید. با شیپور خاموشی ساده بر تمام روش های آشپزخانه از سراسر جهان تسلط داشته باشید.
‏بازی آشپزی رستوران جدید شامل رستوران های متنوعی مانند فست فود ، غذاهای دریایی ، چینی ، غذاهای هندی ، فروشگاه برف ، فروشگاه ساحل و بسیاری موارد دیگر است. غذاهای خوشمزه را به عنوان سرآشپز رستوران دیوانه با استفاده از یک فست فود ساز ، برای مشتریانی که منتظر پیشخوان رستوران هستند ، بپزید.
‏بهترین بازی آشپزی برای دختران - بازی رستوران دختران در رستوران جدید آشپز.
‏بهترین بازی های آشپزی رایگان: Cooking World یک بازی پخت و پز مدیریت زمان اعتیاد آور است برای دخترانی که می خواهند از آشپزی در بزرگترین آشپزخانه لذت ببرند و رستوران خود را اداره کنند و مواد واقعی آشپزخانه ، برش توپ ، خرد کردن ، پخت و پز و پخت پیتزا مجازی ، کیک را تجربه کنند. و غیره...
‏بازی های آشپزی رایگان با سطح
‏بازی های سرگرم کننده آشپزی دختران و پسران: تبدیل به استاد آشپز شوید و مهارت مدیریت رستوران خود را در رستورانهای مختلفی آزمایش کنید که به شما اجازه می دهد دستور العمل های غذایی مورد علاقه خود را بپزید و تزئین کنید. بازی دختران را برای تهیه و سرو کردن وعده های غذایی خوشمزه به تمام مشتریان به موقع بازی کنید.
‏این بازی پخت و پز برای دختران ، سرگرم کننده بازی های پسران و دختران با سطح زیادی برای بازی است.
‏بازی جدید غذاهای جهانی غذاهای 2020 ما را با تب و رستوران دیوانه بازی امروز!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بازی‌های آشپزی و مدیریت رستوران

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده