استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Offraod Luxury Suv Prado Driving Simulator 2020

Offraod Luxury Suv Prado Driving Simulator 2020

نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۳۰
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۷
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Blasters Cosplay Gamer
‏‏Offraod Luxury Suv prado Driving Simulator 2020
‏برای نمایش تجربه بازی پرادو خود در مسیرهای تپه ای آفرود آماده شوید. این بازی رانندگی پرادو مانند سایر بازی‌های پرادو، بازی‌های مسابقه‌ای پرادو، جیپ تپه‌نوردی، ماشین مسابقه‌ای پرادو، جیپ سوو و سایر بازی‌های رانندگی کامیون، تجربه رانندگی واقعی را به شما می‌دهد. بنابراین مهارت های رانندگی خود را بیازمایید و در چالش بازی شیرین کاری پرادو لوکس شرکت کنید. این خودروهای آفرود پرادو همچنین برای یک سفر آرام به سمت جاده‌های Hill Climb و ظرفیت بالا برای تحمل حداکثر آسیب در تپه‌های ناهموار طراحی شده‌اند. کمربند ایمنی خود را ببندید و از رانندگی طولانی رانندگی با جیپ پرادو یا بازی پرادو آفرود لذت ببرید. جیپ پرادو شما را راننده واقعی بازی‌های رانندگی جیپ می‌سازد.
‏پرادو جیپ آفرود 4x4 با ویژگی‌های پیشرفته مسابقه‌ای لوکس Suv Jeep Racing در جاده‌های دیوانه و کوه‌های پر از دست‌انداز یک ماجراجویی واقعی است. از حداکثر قدرت برای عبور از کوه گل‌آلود استفاده کنید جاده های تپه ای Luxury Land cruiser بهترین بازی مسابقه ای سال 2020 است. دست خود را روی فرمان شبیه ساز اتومبیل لوکس بگذارید و از رانندگی طولانی در جاده های کوهستانی دیوانه لذت ببرید.
‏این شبیه ساز Luxury Suv Jeep دارای مسیرهای چالش برانگیز کوهستانی آفرود است.
‏شبیه ساز اتومبیل های لوکس آفرود و شبیه ساز جیپ در این بازی شبیه سازی پرادو در جاده های گل آلود یک تست رانندگی واقعی است، محیط کوهستانی بسیار بالا است. فقط بازی رانندگی پرادو می تواند از چالش های ماجراجویی رانندگی جیپ جان سالم به در ببرد. ماشین های آفرود 4x4 شما را مجذوب ماجراجویی واقعی رانندگی در کوهستان بازی های شبیه سازی واقعی خواهند کرد. این شبیه‌ساز رانندگی پرادو را برانید و از جاده‌های غیرممکن دیوانه‌وار با شیرین‌کاری‌های چالش‌برانگیز متعدد لذت ببرید.
‏این شبیه‌ساز رانندگی جیپ یک بازی بسیار قابل اعتماد و عالی است. کمربند ایمنی خود را ببندید و دکمه Play را فشار دهید تا این بازی دیوانه رانندگی جیپ را انجام دهید. چندین سطح هیجان انگیز و چالش برانگیز در جاده های باریک انحنای این بازی رانندگی Suv Jeep وجود دارد. در این بازی آفرود پرادو مسئولیت شما این است که از برخورد با موانع جاده و رسیدن به هدف بدون دست زدن به پرادوی خود با موانع اجتناب کنید. برای رانندگی با جیپ آفرود آماده باشید و مهارت های رانندگی در جاده های باریک خود را برای رانندگی با لندکروز آفرود و جیپ سوو لوکس آفرود آزمایش کنید.
‏دستورالعمل های داده شده در بازی اتومبیل رانی را دنبال کنید تا ماموریت خود را تکمیل کنید و سطح چالش برانگیز بعدی را باز کنید. با احتیاط این جیپ پرادو دیوانه آفرود را روی لبه های تیز گل آلود برانید تا جیپ Luxur Prado خود را در آب نیفتید، سرعت جیپ Suv Offroad را در پیچ های جاده ای خطرناک با بازی چالش برانگیز کنترل کنید. شبیه ساز اتومبیل رانی پرادو مخصوصاً برای افرادی طراحی شده است که عاشق مسابقه ای مانند ماشین مسابقه پرادو و دریفت با شبیه ساز پرادو جیپ هستند.
‏Offraod Luxury Suv prado Driving Simulator 2020
‏ویژگی ها:
‏- واقعی تجربه رانندگی.
‏- چندین گزینه کنترل.
‏- چندین زاویه دوربین.
‏-بازی اعتیادآور.
‏-15 سطح چالش برانگیز در مسیرهای دشوار تپه.
‏- گرافیک سه بعدی واقع گرایانه.
‏ حالت محدودیت زمانی

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی فلاح
١١ اسفند ١٤٠٠

این هم شود بازی اکس هاش همه الکی هست

میپسندم۲۳ نمیپسندم۱۲
عکس کاربر دانیال بازیار
٢١ مرداد ١٤٠٠

خیلی خیلی بد

میپسندم۳۱ نمیپسندم۱۰
عکس کاربر «mr» ♕king♕
١٢ مرداد ١٤٠٠

عه این چیه ،🤢🤢🤮

میپسندم۳۴ نمیپسندم۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده