خانه برنامه امور مالی
درگاه یکپارچه بازار سرمایه

درگاه یکپارچه بازار سرمایه

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۶
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده مالی و ترید
‏‏درگاه یکپارچه ذی نفعان بازار سرمایه (دارا، دانا، ناظر) با هدف ارائه خدمات الکترونیکی یکپارچه به سهامداران، ناشران و نهادهای نظارتی از طریق اپلیکیشن موبایل (اندروید و iOS) و همچنین نسخه تحت وب بدون نیاز به مراجعه حضوری به ذینفعان سجامی شده در راستای حفظ شفافیت و اطلاع رسانی صحیح می باشد.
‏پس از نصب، نرم افزار مربوطه را اجرا نموده و کدملی/ شناسه ملی خود را وارد نمایید.
‏جهت احراز هویت یک کد تائید به شماره موبایل ثبت شده در سامانه سجام، ارسال خواهد شد و کاربر کد تائید را در قسمت مربوطه وارد می کند.
‏جهت اصالت سنجی امن، کاربر بایستی یک رمز عبور (پین کد) به دلخواه خود، برای فعالسازی سرویس احراز هویت یکپارچه(IAM) انتخاب کنید.
‏باید توجه داشت رمزی که انتخاب می شود، رمزی ثابت است که در دفعات بعدی نیز، رمز ورود کاربر به درگاه یکپارچه می باشد. لذا کاربر بایستی نهایت دقت را در به خاطر سپردن رمز داشته باشد.
‏توجه۱: رمز عبور انتخابی بایستی حداقل 8 کاراکتر باشد و می تواند حروف بزرگ، حروف کوچک، اعداد و کاراکترهای نگارشی موجود در صفحه کلید باشد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟