خانه برنامه کسب و کار
تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۳
تعداد نظرات۵
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده دوات
‏‏یکی از اولین نیازهای هر انسانی، داشتن شغلی مناسب و متناسب با تخصص، علائق، تجربیات و سوابق تحصیلی خود است. این در حالی است که امروز بیکاری یکی از مشکلات جدی جوانان در جامعه‌ی ما محسوب می‌شود. در عین حال بسیاری از سازمان‌های بزرگ و کوچک کشور به‌ویژه در بخش خصوصی در استخدام نیروی تخصصی خود دچار مشکلات عدیده هستند. به‌نظر می‌رسد یکی از مهم‌ترین موانع موجود در این زمینه عدم دسترسی جوانان و نیروی انسانی آماده به‌کار به فرصت‌های شغلی از طریق روش‌های سنتی جذب نیروی انسانی متخصص ـ مثل درج آگهی در روزنامه‌ها و نشریات، درج آگهی در سایت‌های عمومی و کاریابی و ... ـ اثربخشی چندانی ندارند. یک نکته‌ی کلیدی در این زمینه تغییر ابزار دسترسی جوانان از رایانه‌های شخصی به گوشی‌های تلفن همراه است. یکی از کلیدهای موفقیت اصلی کاریابی دسترسی هر چه سریع‌تر و آسان‌تر به آگهی‌های کاریابی شرکت‌های معتبر و بزرگ کشور است که از طریق یک اپلیکیشن موبایل به‌سادگی قابل انجام است.
‏استودیو محتوا و اپلیکیشن دوات اپلیکیشن 'کارراهه' را برای همین منظور طراحی و با همکاری 'اقتصاد آنلاین' که یکی از برترین مراجع اقتصادی در اینترنت فارسی است در اختیار کارفرمایان و کارجویان قرار داده است. ویژگی‌های کلیدی و متمایز این اپلیکیشن عبارتند از:
‏• به آخرین آگهی‌های شغلی منتشر شده در سایت اقتصاد آنلاین و هم‌چنین آگهی‌های شغلی کارفرمایان همکار استودیو دوات دسترسی داشته باشید؛
‏• با انتخاب تخصص یا رسته‌ی شغلی مورد نظر خود از بخش دسته‌بندی‌های اپلیکیشن بدون نیاز به ثبت‌نام یا تنظمیات خاصی، تنها اخبار استخدامی مرتبط با حوزه‌ی تخصص یا علاقه‌ی خود را مشاهده کنید؛
‏• اخبار مهم استخدامی را در تمامی شبکه‌های اجتماعی از جمله شبکه‌های تلگرام و وایبر با دوستان و همکلاسی‌های خود به‌اشتراک بگذارید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟