En
خبر فوری
حجم:۱.۶ مگابایت
نسخه: ۲.۴(۱۳۹۴/۱۰/۳۰)
حداقل سازگاری:   Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
اخبار
۳.۹۴
۴۸
۹
هزار
دانلود
خبر فوری #1
خبر فوری #2
خبر فوری #3
خبر فوری #4

   توضیحات

‏‏در دنیای امروز سرعت در ارتباطات و اطلاع‌رسانی حرف اول را می‌زند. همه‌ی افراد به‌دنبال مصرف مداوم اطلاعات و اخبار روز هستند. اما حجم عظیم اخبار و اطلاعاتی که هر روز در دنیای وب فارسی تولید می‌شود آن‌قدر زیاد است که دنبال کردن آن‌ها تقریبا برای هیچ فردی میسر نیست. مشکل دیگر این است که حجم بسیاری از این محتوای تولید شده، توضیحات و تفسیرها و حواشی اخبار است. نکته‌ی بسیار مهم دیگر این‌که در میان حجم عظیم اخبار روزمره، تنها چند خبر معدود، خبر روز کشور و جهان هستند که از قضا دارای ماهیت فوری هستند: یعنی مطالعه‌ی آن‌ها به‌عنوان یک 'خبر داغ' برای مخاطب علاقه‌مند به اخبار، ارزشی در حد طلا دارد؛ هر چند اغلب این اخبار زمانی در خبرگزاری‌ها منتشر می‌شوند که دیگر 'خبر داغ' محسوب نمی‌شوند!

‏استودیو محتوا و اپلیکیشن دوات برای رفع این مشکل اپلیکیشن خبر فوری را طراحی کرده است که با کمک آن شما می‌توانید:
‏• به سرتیتر مهم‌ترین اخبار فوری ایران و جهان که توسط تیم خبری زبده‌ی ما دست‌چین شده‌اند دسترسی داشته‌ باشید و جزو اولین افرادی باشید که در جریان 'اخبار فوری' قرار می‌گیرید!
‏• اخبار فوری را در یک اپلیکیشن با طراحی بسیار زیبا و مبتنی بر آخرین تکنیک‌های برنامه‌نویسی روز به‌سرعت و راحتی مرور کنید!
‏• با انتخاب موضوعات اخبار مورد علاقه‌ی خود از طریق بخش دسته‌بندی‌ها، بدون نیاز به ثبت‌نام یا تنظمیات خاصی، تنها اخبار فوری مرتبط با موضوعات خبری مورد علاقه‌ی خود را مشاهده کنید؛
‏• با تنظیم زمان‌بندی دریافت پوش‌نوتیفیکیشن، از به‌روزرسانی اخبار اپلیکیشن در قسمت نوتیفیکیشن گوشی اندرویدی خود باخبر شوید؛
‏• اخبار مهم را در تمامی شبکه‌های اجتماعی از جمله شبکه‌های تلگرام و وایبر با دوستان، اعضای خانواده، همکاران و آشنایان خود به‌اشتراک بگذارید.

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏بهبود نوتیفیکیشن

   دسترسی های نرم افزار

  • اینترنت
  • دیدن وضعیت شبکه
  
۴۸
  
۳.۹۴
رضا
۱۳۹۶/۱۰/۲۱
این که هیچی نمیاره دان نکنین لایک کن
‎−۱   
مهدی8995.HS95
۱۳۹۶/۰۴/۱۴
هیچی نمیاره بدرد نمیخوره
‎−۱   
تیک تاک
۱۳۹۶/۱۰/۰۱
برنامه خیلی خوب در مورد کل جهان و کانال های تلویزیونی ها بهتر است. 😻😻😻😻😻😻😻😻😻