خانه برنامه کاربردی
بپرسیم : نظر بده، برنده باش!

بپرسیم : نظر بده، برنده باش!

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۳۸
تعداد نظرات۸۹۰
سازنده دیجیتال تیم
نسخه۱.۹.۱۵
حجم۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۶/۰۱
‏‏نظر بده، امتیاز بگیر و برنده جوایز باش!
‏هر هفته با نظرسنجی های جدید
‏با جواب دادن به نظرسنجی های هفتگیبپرسیمبرنده جوایز هیجان انگیز شوید یا شارژ سیمکارت و یا معادل نقدی و اعتباری امتیازات خود را دریافت کنید.
‏بپرسیم چیست؟
‏بپرسیمسرویسی است که یک سری سوال در قالب نظرسنجی از شما خواهد پرسید و شما با پاسخ دادن به اون‌ها، به ما کمک می‌کنید تا نظر جامعه رو در مورد یک موضوع یا محصول منعکس کنیم و شما هم  به خاطر همکاری با ما امتیاز دریافت می‌کنید.
‏در جوامع پیشرفته روزانه صدها نظرسنجی انجام می‌شه تا با بررسی علایق و سبک زندگی جامعه، نظر جامعه را در مورد هر موضوعی مشخص بشه و با این اطلاعات می‌شه به پیشرفت یک جامعه کمک شایانی کرد.
‏با امتیازات بپرسیم چیکار میشه کرد؟
‏با امتیازات کسب شده خودتون می توانید کارهای هیجان انگیز زیادی انجام بدید! توی قرعه کشی های جذاب بپرسیم شرکت کنید و برنده جوایزی همچون تلفن همراه، اپل واچ، سکه طلا، تور مسافرتی،وجه نقد شوید یا اینکه معادل امتیاز خودتون رو به صورت نقدی و اعتباری مثل شارژ موبایل یا کوپن تخفیف فروشگاه ها و محصولات رو دریافت کنید! یا اینکه در امور خیرخواهانه همکاری کنید.
‏در بپرسیم همیشه پیشنهادات متنوع و جذابی برای جوایز و تبدیل امتیاز شما وجود دارد.
‏اطلاعات بیشتر در مورد امتیازها و نحوه تبدیل آن داخل اپلیکیشن ووبسایتوکانال تلگرامتوضیح داده شده.
‏علاوه بر این با دعوت هر کدوم از دوستاتون ۵ امتیاز به شما و دوستتون هدیه داده خواهد شد که به افزایش امتیازاتتون کمک خواهد کرد.
‏چجوری شرکت کنیم؟
‏برای شرکت در این نظرسنجی‌ها  می‌تونید به سایتbeporsim.comسر بزنید و یا اینکه اپلیکیشن بپرسیم رو روی گوشیتون دریافت کنید و به سادگی عضو خانواده بزرگ بپرسیم شوید.
‏بپرسیم نتایج بررسی‌ها رو به صورت عمومی دروبلاگشمنتشر می‌کنه تا همه در جریان باشن.
‏با بپرسیم جامعه‌ی بهتری را رقم بزنیم.
‏‏• بهبود سیستم تماشای تبلیغ و کسب امتیاز 
‏• بهبود عملکرد و رفع مشکلات 
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟