استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
نجات دریا

نجات دریا

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۰۶/۰۹
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Stone Age Designers
‏‏انسان ها در حال شروع جنگ دیگری با یکدیگر هستند و پیامد های این کار گریبان موجودات دیگر را هم خواهد گرفت. آنها مین های دریایی را در سراسر دریا پخش کرده اند و این مین ها خطر بزرگی برای ماهی ها و سایر موجودات دریایی به شمار می رود. به همین خاطر لاک پشت دانا (!) از شما می خواهد که این مین ها را از بین ببرید و موجودات دریایی را از شرشان نجات دهید.
‏در ابتدا کنترل یه دلقک ماهی را در اختیار دارید که برای پیروزی به اندازه کافی قوی نیست. باید با شنا کردن در دریا و جاخالی دادن مین ها، ستاره های دریایی جمع کنید و بعدا با همین ستاره ها ماهی های جدیدتر و قوی تری را در فروشگاه بخرید. در مجموع 6 نوع ماهی وجود دارد که هر یک خصوصیت و ویژگی مخصوص به خود را دارد.
‏برای تمام کردن بازی باید تمامی ماهی ها را به ترتیب از فروشگاه خریداری کنید تا بتوانید آخرین و قوی ترین ماهی، یعنی کوسه، را باز کنید. کوسه تنها ماهی ای است که توانایی از بین بردن مین ها را دارد. بعد از بین بردن تعداد مشخصی مین با کوسه، دریا از مین ها پاک سازی شده و شما در بازی برنده می شوید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده