خانه برنامه پزشکی و سلامت
دکتر جان(ویژه پزشکان)

دکتر جان(ویژه پزشکان)

تعداد دانلود۲۰۰
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده آراد تجارت الکترونیک آواسینا
‏‏همکار گرامی ، در یک جمله میگویم
‏(( جامعه ایرانی در این شرایط بحرانی بیش از هر زمان دیگری به شما نیاز دارد )). برای کمک به بیماران کرونایی و یا در معرض خطر ، حتی دوستان و خانواده و عزیزانتان ، اپ ((دکترجان)) را نصب کنید و در هرجای دنیا هستید و هر زمانی فرصت دارید ((بدون ارتباط حضوری و بدون خطر ابتلای خودتان)) بصورت متن و صدا و تصویر ویزیت نمایید و مشاوره دهید.
‏این خدمت برای کنترل بحران کرونا کاملا رایگان طراحی شده است . شما هم در انتشار این اپ کمک کنید و پیام و اپ را برای تمام همکارانی که می شناسید ارسال کنید . این اپ در دنیا بینظیر است . دست در دست هم بزرگترین افتخار جامعه پزشکی ایران را رقم میزنیم .
‏دکتر جان اپلیکیشن مبارزه با کرونا
‏با نیت بکارگیری فناوری و استفاده از توان پزشکان و کادر درمانی در امر کنترل بحران کرونا ، سایت و اپلیکیشن (دکتر جان) در دستور کار قرار گرفت.
‏این سامانه ، توانایی دارد اطلاعات تمامی پزشکان داوطلب را در کشور بصورت یکپارچه به کاربران اپ معرفی کند.در این اپلیکیشن پزشکان درمانگر و مراکز درمان و تشخیص به کلیه کاربران معرفی می گردند.
‏داروخانه ها و پزشکان درمانگر و مراکز درمانی علاقه مند ، در پنل مربوط مشخصات خود را وارد کرده و آماده مشاوره و ویزیت از راه دور کاربران خواهند بود. برای کاربران امکان ارسال شرح حال بیماری ، تصویر و توضیحات مدارک پزشکی بصورت الکترونیکی وجود دارد.
‏این اپلیکیشن ، نقش ارتباط مستقیم بین پزشک و عموم جامعه را بعهده دارد تا عموم مردم بتوانند از وجود بیماری در خود و درمان های لازم با خبر شوند و در کمترین زمان و بدون نیاز به مراجعه حضوری به خدمات پزشکی دسترسی پیدا کنند.این امر همچنین باعث کاهش ترددهای غیر ضروری شده و خدمت رسانی به مردم را تهسیل می نماید.همچنین معرفی سایر مراکز درمانی ، بیمارستان ها ، آزمایشگاه ها ، مراکز تصویر برداری در این اپلیکیشن پیش بینی شده است.
‏این امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ، عدم نیاز به مراجعه حضوری به مراکز درمانی برای مشاوره و اخذ نوبت می شود.همچنین فرد می تواند بصورت آنلاین با پزشکان درمانگر چت کند و یا صدا بگذارد ، یا تصویر مدارک را ارسال کند و پزشک درمانگر مربوطه پاسخ های لازم را بصورت آنلاین خواهد دارد.
‏امید است با راه اندازی این اپلیکیشن ، گامی هرچند کوچک در جهت اعتلای میهن اسلامی خود و خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان برداریم.
‏‏بهبود عملکرد کدها و رفع باگ
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟