خانه بازی تفننی
Plants vs Zombies™ 2 Free

Plants vs Zombies™ 2 Free

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۱,۱۳۹
حجم۶۷۰ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده ELECTRONIC ARTS
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بازیکنان PvZ 2! زمان با شکوه فرا رسیده است رویداد Lawn of Doom خالی از سکنه ، از 10 / 18-11 / 3 زنده.
‏ بازی پر از معاملات شبح و ترسناک خواهد بود جوایز بازی ماجراجویی اکشن-استراتژی موفق به کسب جایزه را بازی کنید جایی که شما با لژیونهای خنده دار دیدار می کنید ، سلام می کنید و آنها را شکست می دهید زامبی ها از طلوع زمان ، تا پایان روزها.
‏سپاهی از گیاهان شگفت انگیز جمع کنید ، آنها را بیش از حد شارژ کنید با Plant Food ، و برنامه نهایی برای محافظت را تدوین کنید مغز تو. صدها گیاه و زامبی را کشف کنید افسانه های مورد علاقه خود در چمن ، مانند آفتابگردان و Peashooter ، همراه با صدها باغبانی دیگر عکس های داغ ، از جمله شکوفه های خلاق مانند Lava Guava و لیزر لوبیا. با یک عظیم انگشت پا به انگشت گمشده بروید مجموعه ای از زامبی ها در هر مرحله ، مانند Jetpack Zombie و Mermaid Imp - حتی باید از مغز خود محافظت کنید از مرغهای بیدادگر زامبی!
‏ گیاهان قدرتمند رشد کنید هنگام بازی بسته های بذر را بدست آورید و از آنها برای سوخت استفاده کنید گیاهان قوی شما حملات را تقویت کنید ، دو برابر کنید دفاع ، سرعت کاشت و حتی افزایش توانایی های کاملاً جدید.
‏ گیاهان خود را تقویت کنید تا از این گیاهان اطمینان حاصل کنید زامبی ها از چمن رفته اند!
‏ در برابر دیگران در آرنا رقابت کنید فکر می کنید استراتژی bashing زامبی شما بهترین است؟ قرار دادن مهارت های کاشت خود را برای آزمایش هنگامی که با دیگری روبرو هستید بازیکنان در آرنا. وارد آرنا شوید و در مقابل به رقابت بپردازید بازیکنان دیگر برای کسب بالاترین امتیاز در سطوح منحصر به فرد. کسب درآمد از سکه ، پیناتا و سایر موارد برای کسب رتبه برتر در جدول امتیازات ، از طریق لیگ ها بالا بروید و بهترین باشید نگهبان باغ. سفر از طریق فضا و زمان نبرد در 11 جهان دیوانه ، از مصر باستان به آینده دور و فراتر از آن. با بیش از 300 سطح ، مناطق بی پایان فوق العاده چالش برانگیز ، مینی بازی های سرگرم کننده ، و رویدادهای مهمانی روزانه Piñata ، همیشه یک نیاز وجود دارد چالش برای تکمیل به علاوه ، بهترین دفاع خود را آماده کنید - دکتر زامبوس منتظر است تا شما را در پایان ماه به عهده بگیرد هر دنیا! جدید نیاز به پذیرش سیاست حفظ حریم خصوصی و کوکی EA دارد و توافق نامه کاربر توافق نامه کاربر: https://tos.ea.com/legalapp / وب / ایالات متحده / en / PC / سیاست حفظ حریم خصوصی و کوکی ها: https://tos.ea.com/legalapp / وب سایت / ایالات متحده / en / PC / برای کمک یا س httال از https://help.ea.com/fa/ دیدن کنید
Spring becomes summer and PvZ2 becomes even more awesome with our newest update, which includes:

• New plant: Inferno!
• The return of Champion Arena Season!
• Jurassic Marsh pervades Penny's Pursuits!
• A more linear experience and curated store offers for new players!
• And oh so many bug fixes!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟