خانه برنامه آموزشی
آموزش ساخت کاردستی

آموزش ساخت کاردستی

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۱۵
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده ابراهیم شکاک
‏‏در این برنامه ما آموزش ساخت کاردستی بصورت تصویری را بصورت حرفه ای یاد میدیم تا شما هم بتوانیید کاردستیهای خوشکل و زیبا بسازید
‏نگاه مشتاقانه به یک کاغذ مربع که بطور اسرارآمیزی به یک لک لک زیبا یا یک شیر باشکوه تبدیل می شود و انگشتان خلق کننده که بطور هنرمندانه برصفحه کاغذ کار می کند ولی اوریگامی یک سرگرمی برای همه سنین از کودک 5 ساله گرفته تا 70 ساله و قرن ها در رقابت با دیگر هنرها زنده مانده و در قرن بیست و یکم به حد شکوفایی خود رسیده . هیجان ساده در تا کردن کاغذ به اشکال ساده و طرح های مختلف در مردم کشف شد که خیلی از این روش های کهن تا امروز به عنوان پایه و اساس اشکال و حرکات اوریگامی به حیات خود ادامه داده بطوریکه هنر ساخت کاغذ در دنیای شرق گسترش یافت و این هنر در ژاپن به خوبی معروف و شناخته شد و با فرهنگ و مذهب در آن زمان در هم آمیخت .
‏در واقع اوریگامی نامی ژاپنی است که ori به معنی تاکردن و Gami به مفهوم کاغذ می باشد.
‏‏بروزرسانی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟