خانه بازی هیجانی
بتمن برای همیشه

بتمن برای همیشه

۱۰,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده ابراهیم شکاک
نسخه۱
حجم۳۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۸/۳۰
‏‏شخصیت و کاراکتر بتمن یکی از برجسته ترین شخصیت های ویدیویی و کارتونی نسل امروز است که تقریبا همه افراد با آن آشنا هستند یا حداقل نام پرآوازه بتمن را شنیده اند…بازی Batman Forever (بتمن برای همیشه) یک بازی ویدیویی برگرفته شده از سری فیلمهای بتمن است که در سال ۱۹۹۶ برای کنسول پلی استیشن ۱ منتشر شده است.بازی بتمن برای همیشه یک بازی یک نفره یا دو نفره است که می توانید آن را هم توسط بتمن و هم توسط رابین در یکی از سه حالت Two-Face، Riddler و یا NumerousHenchmen انجام دهید. در بازی بتمن برای همیشه می توانید توسط یکی از دوشخصیت بازی یعنی بتمن یا رابین و یا هر دوی آنها با استفاده از پانچ، لگد زدن و یا حملات ترکیبی خاص گروه های دشمنانتان را شکست دهید. در سرتاسر بازی بتمن شما می توانید از یک سلاح ویژه با نام Batarangs استفاده کنید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۱۰,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟