استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شبکه‌های اجتماعی
Video Downloader for Instagram

Video Downloader for Instagram

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱۳۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۰۸
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۴۴
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده EclixTech
‏‏ویدیو دانلودر برای اینستاگرام برای ذخیره ویدیوها و تصاویر از اینستاگرام در گالری بسیار عالی است. این بهترین دانلود کننده ویدیو برای اینستاگرام است که به شما امکان می دهد شما می‌توانید ویدیوها را بدون کپی-پیست کردن URL به روش دستی ذخیره کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏فقط این برنامه دانلودکننده و ارسال مجدد اینستا را برای اینستاگرام نصب کنید و شروع به ذخیره ویدیوها از فیدهای خبری اینستاگرام و ویدیوهای IG کنید. استفاده از این برنامه به دلیل طراحی UI و UX فوق‌العاده هوشمند آن بسیار ساده است.
‏اکنون اگر ویدیوی هر دوستی را در Newsfeed دوست دارید، نیازی به درخواست آن دوست ندارید تا آن ویدیو را برای شما ارسال کند. این دانلودکننده ویدیوی اینستاگرام و Repost برای اینستاگرام به شما امکان می‌دهد تنها با یک ضربه ویدیوها را از ویدیوهای اینستاگرام و IGTV ذخیره کنید. اکنون صرفه جویی کنید و اجازه ندهید هیچ ویدیویی از اینستاگرام از دست برود.
‏می توانید این ویدیوهای دانلود شده را در جدول زمانی رسانه های اجتماعی خود مانند فیس بوک، توییتر، اسنپ چت یا حتی در اینستاگرام نیز برای اینستاگرام تماشا یا بازنشر کنید. با کمک Video Downloader برای اینستاگرام، هر ویدیوی اینستاگرام را در گالری گوشی خود ذخیره کنید و بعداً آن ها را تماشا کنید یا با ارسال در تایم لاین خود، دوستان خود را متحیر کنید.
‏نحوه کار دانلود ویدیوی اینستاگرام
‏1. برنامه اینستاگرام را راه اندازی کنید
‏2. روی ویدیویی که می‌خواهید دانلود کنید ضربه بزنید
‏3. URL را با یک ضربه کپی کنید
‏4. Video Downloader برای Instagram و Repost for Instagram را راه اندازی کنید
‏5. برای جای‌گذاری URL ضربه بزنید و دانلود ویدیوی Insta را شروع کنید
‏ویژگی‌های Repost برای دانلودر ویدیوی اینستاگرام
‏• استفاده آسان
‏• دانلود آسان
‏• ذخیره فوری ویدیوها به گالری
‏• بدون نیاز به کپی کردن دستی URL
‏• طراحی فوق العاده هوشمند UI/UX
‏• بدون نیاز به مجوزهای اضافی
‏• بدون اطلاعات ورود به سیستم
‏سلب مسئولیت:
‏- باید بدانید که مالکیت، حقوق مالکیت معنوی و سایر منافع ویدیو، عکس، IG Story در پلتفرم متعلق به ناشران یا صاحبان آن است. ما به چنین حقوق و منافع مشروع ناشران یا مالکان احترام می گذاریم. به شما توصیه می کنیم قبل از دانلود ویدیوی دانلودر اینستاگرام مجوز بگیرید، محتوا را ذخیره و استفاده کنید، همچنین هنگام استفاده از ویدیو، عکس، IG Story دانلود شده، منبع محتوا را ذکر کنید.

نظرات و امتیاز ها

۴۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسین بیرانوند ی
٧ شهریور ١٤٠٠

خییییییییییییللللللللللللللللللی عااااااالللللللیییییی

۲ ۰
یسنا محمدپور
١٢ مهر ١٤٠٠

عالیه ممنون از برنامه تون

۲ ۰
مراد حمیدزاده
٩ فروردین ١٤٠٠

خیلی بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبدبدبد بدبدبد…

۰ ۱

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده