خانه برنامه کاربردی
ادمین خودکار تلگرام

ادمین خودکار تلگرام

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده احسان خلیل پور
‏‏توجه : نرم افزار فوق آموزشی میباشد.
‏شما تو تلگرام ادمین کانال یا گروه هستین؟
‏یا الان تصمیم گرفتین که تو تلگرام یه گروه یا کانال داشته باشین؟!!
‏شایدم صاحب یک کسب و کار هستین و میخواید که تو کانالتون مخاطبای خودتونو داشته باشید و در جریان کارهاتون بذارید...
‏ولی میدونید مشکل کجاست؟؟!!
‏مشکل اینجاست که کانال درست کردن هیچ مشکلی نداره...مدیریت کاناله که مشکل هست!!
‏یعنی اینکه شما راس ساعت هایی خاص باید پیام هایی رو توی کانالتون بذارید تا شما رو تو چشم مخاطباتون فعال نشون بده و باعث نشه از کانالتون به خاطر فعال نبودن شما خارج بشن...
‏برای اینکار یک سیستم فوق العاده قوی ساخته شده که شما اگه فقط و فقط 5 دقیقه وقت بذارید کانالتون حدود 3 هفته هر روز مثلا :
‏از ساعت 8:30 الی 22:00 راس هر ساعت یک پیامی که شما از قبل برای اون تعریف میکنید رو توی کانالتون با امضای شما و... کلا معرفی شما توی کانال قرار میده!!!
‏همه ی تنظیمات این عملیات برمیگرده به خود شما....شما میتونید تنظیم کنید که مثلا هر روز هر 5 ساعت یه پیام منتشر کنید!!!
‏حتی میتونید از کانال های دیگه پیام ها رو به سیستم خودتون فوروارد کنید تا این سیستم خودش به صورت اتوماتیک نام کانال شما رو جایگزین نام کانال اون ها کنه و امضای شما و معرفی شما رو هم توی پیامتون قرار بده و راس ساعت بذاره توی کانالتون!!!
‏شما میتونید تاریخ و ساعتی مشخص برای پیامی مثلا مناسبتی تنظیم کنید که دقیقا همون موقع تاریخ و ساعت پیامتون تو کانالتون منتشر بشه...
‏امکانات بسیار زیاد دیگه ای سیستم فوق که معرفی کردم داره که نمیشه همگی رو در اینجا خدمتتون عرض کنم.
‏این کار باعث میشه شما در اوج غیر فعالی ادمین بسیار فعالی باشید و در وفت خودتون صرف جویی کنید.
‏در این نرم افزار یک راهنمای قدم به قدم شناور موجود هست که شما در هر جای گوشیتون میتونید مشاهده کنید و به کمک این پنجره شناور و راهنمایی اون سیستم فوق رو برای کانال یا گروه خودتون درست کنید.
‏تمامی منابع راهنمایی این نرم افزار مختص توسعه دهنده نرم افزار فوق بوده و انتشار آن همراه با ذکر منبع (ادمین خودکار تلگرام) مجاز میباشد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟